• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przewalutowanie kredytu ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:48
Witam,
mam znajomą , która wraz ze swoim mężem wzieła kredyt na 200 000 zły i zastanawiają się czy nie bedzie im sie bardziej opłacało jak przewalutują ten kredyt na Euro? Co sądzicie?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:15
Z tego co ostatnio czytałem to euro stoi teraz dość mocno wiec nie wiem czy opłacało by im sie coś takiego. A oni chcą go przewalutowac pod czas umowy z bankiem i w takiej walucie spłacać czy na własną reke?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:55
No nie wiem, z tymi walutami to różnie bywa, co prawda teraz euro od jakiegoś czasu jest dosyć stabilny więc może nie ma obaw ale ja chyba zostałabym przy złotówkach, nie ma co ryzykować przy takiej kwocie kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:44
Z tymi walutami to jak rosyjska ruletka, nigdy nie wiadomo. Dlatego najlepiej brac w złotówkach, spłacać w złotówkach i nie kombinować.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 18:19
Jeśli znajoma nie zarabia w EUR, to obecnie nie ma szans na zmianę waluty.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 19:39
Nawet nie wiedziałam, że tak można, chociaz w sumie logiczne się wydaje jeśli ktoś np wyjeżdża na kontrakt i chce kredyt przewalutować.. .ale wydaje mi się że i tak bardziej opłacalna jest spłata w złotówkach
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 21:29
Tutaj nie chodzi tyle o opłacalność, co bezpieczeństwo. Kredyty w EUR, CHF są generalnie tańsze (niższe stopy bazowe), ale dla osób zarabiających w PLN niosą ryzyko kursowe, co odczuli przede wszystkim kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty w CHF.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:23
Ja na miejscu twojej znajomej bym nie ryzykował. Według mnie to za duże ryzyko. Jesli nie pracuje za granica i nie zarabia w euro to ja bym sie nie podejmował przewalutowania.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:13
Z tymi przewalutowyaniami jest na prawde dramat, tak jak gdzies tu czytalem z platnoscia za lot i przewalutowaniem, te wszytskie sprawy w sadzie jesli chodzi o hipoteki. Jak widac to nie zawsze ze skąpstwa klienta tak wychodzi, banki tez kombinują.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:07
A jaki jest sens w przewalutowaniu tego kredytu? Bo nie rozumiem. Ja bym na ich miejscu nie kombinowała bo źle na tym wyjdzie. Nigdy nie rozumiałam ludzi biorących kredyty w obcej walucie. Mój sąsiad ma hipoteczny we frankach i co go widzę to słyszę jak bardzo żałuje tej decyzji.
Cytuj
Odpowiedź