• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przewalutowanie kredytu ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:41
ciekawe kiedy ludzie sie naucza ze tylko w zlotowkach sie opłaca? połakomili sie durni ludzie na te franki i teraz płaczą - no ciekawe dlaczego ehhe
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:47
moja ciotka wzieła kredyt we frankach na mieszkanie zostało jej jeszcze jakies 3 lata ale juz rate ma większa prawie o 30% taka to sprawiedliwosc - ale wtedy kiedy brała to wszyscy rzucali sie na te franki i teraz cierpią :(
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:04
A czemu na euro akurat? Nie wiem 200 000 to dosyć spora kwota, żeby tak ryzykować. Nie wiadomo czy po jakimś czasie nie będą stratni. Już nie jedni wtopili gdy brali kredyt w funtach, ale może akurat w euro będzie im się lepiej spłacało..trudno przewidzieć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:26
kostka napisał
A czemu na euro akurat? Nie wiem 200 000 to dosyć spora kwota, żeby tak ryzykować. Nie wiadomo czy po jakimś czasie nie będą stratni. Już nie jedni wtopili gdy brali kredyt w funtach, ale może akurat w euro będzie im się lepiej spłacało..trudno przewidzieć.
Obecnie nie opłaca się przewalutowywać kredytów na obce waluty, wlasnie dlatego ze sytuacja jest dosc niestabilna. Jak pokazuje doswiadczenie ostatnich lta klienci banków na kredytach walutowych wiecej tracili niz zyskali. Zwłaszcza w przypadku, gdy są to kredyty hipoteczne. Trudno przewidzieć kurs franka czy euro za miesiąc a co mówić za 30 lat.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:57
Tomasz Słupczynski napisał
Obecnie nie opłaca się przewalutowywać kredytów na obce waluty, wlasnie dlatego ze sytuacja jest dosc niestabilna. Jak pokazuje doswiadczenie ostatnich lta klienci banków na kredytach walutowych wiecej tracili niz zyskali. Zwłaszcza w przypadku, gdy są to kredyty hipoteczne. Trudno przewidzieć kurs franka czy euro za miesiąc a co mówić za 30 lat.

Proszę spróbować w tej chwili przewalutować kredyt z PLN na walutę obcą:) Oczywiście mówimy tutaj o osobie zarabiającej w PLN.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:40
lzalewski napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Obecnie nie opłaca się przewalutowywać kredytów na obce waluty, wlasnie dlatego ze sytuacja jest dosc niestabilna. Jak pokazuje doswiadczenie ostatnich lta klienci banków na kredytach walutowych wiecej tracili niz zyskali. Zwłaszcza w przypadku, gdy są to kredyty hipoteczne. Trudno przewidzieć kurs franka czy euro za miesiąc a co mówić za 30 lat.

Proszę spróbować w tej chwili przewalutować kredyt z PLN na walutę obcą:) Oczywiście mówimy tutaj o osobie zarabiającej w PLN.
Alez te waluty to zagwozdka, myślę ze po ostatnich aferach ludzie i tak są wystarczająco zniechęceni
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:05
Powiedzcie mi pls jaki jest sens w przewalutowaniu kredytu? Dla mnie to nie ma żadnego sensu zwłaszcza, że Euro jest teraz w dobrej formie. Moim zdaniem Twoi znajomi powinni zostać przy kredycie w złotówkach bo zazwyczaj jest tak, że jak się za dużo kombinuje to potem się źle na tym wychodzi.
Cytuj
Odpowiedź