• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szybka pożyczka przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:48
Witam,
ktoś z was brał może taka szybką pożyczke przez internet? Widziałam teraz sporo tego typu ofert i zastanawiam sie czy nie skorzystać. Ale wolałabym poznać oponie kogoś kto miał z nimi styczność
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:14
ja nie miałem okazji brać takiej pożyczki ale jak mam być szczery to chyba bym nie zaryzykował.Jak dla mnie to zeby wziać pieniądze trzeba iść do banku załatwić formalności a tak to wszystko wygląda tak niepewnie.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:56
Rzeczywiście ofert pożyczek przez internet jest całkiem sporo. Ja sama z takiej nie korzystałam, ale sporo moich znajomych tak, z tym, że nie chwalili się czy dobrze się im spłacało czy nie było jakiś przekrętów itp. Wiem, że w moim banku też mam możliwość wzięcia takiej pożyczki ale jeszcze nie brałam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:55
Przez internet to wezmiesz teraz zarowno pozyczke w banku jak i chwilowke, trzeba uwazac zeby nie trafic na jakies pseudo instytucje funansowe.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:14
no i bardzo dokładnie czytać na co się zgadzamy, sprawdzać znaczenie każdego nieznanego nam słówka i pilnować czasu spłaty. naprawdę o wiele lepiej jest przejść się do banku i o wszystko wypytać...wiem że czasem są sytuacje że potrzebna jest kasa na już, ale nie warto przez jedną pochopną decyzję robić sobie kłopotów
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:25
Według mnie te wszystkie szybkie pożyczki przez internet nie sa kontrolowane i czasami można trafić na oszustów i nie źle sie na tym przejechać. Ja wolał bym iść do banku i załatwić sobie pożyczke niż ryzykować przez internet.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:11
Ale chyba pożyczki przez internet, które proponują banki są bezpieczne? Wiadomo chwilowka przez internet rzadzi się swoimi prawami, wysokie koszte, wysokie rrso, ale jesli bank proponuje to mozna spokojnie brac, zaleta jest taka ze nie tracisz czasu na fatygowanie sie do oddziału.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:10
Koniecznie potrzebujesz pożyczki? Dlaczego akurat przez internet? Nie lepiej iść do banku? Tam przeczytasz sobie z spokojem umowę i będziesz miała pewność, że nikt cię ni oszuka. W pożyczki przez internet jakoś nie wierzę nawet jeśli są w ofercie znanego banku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:40
czemu akurat przez internet ? nie mozesz isc normalnie do banku ? nawet te kredyty online bankowe są takie ze uzupełniasz druk i idziesz do banku wiec nie wiem co to za roznica od razu pojsc bezposrednio tam :)
Cytuj
be free like a child
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 17:39
Przez internet - dlaczego nie? Mogę przeczytać na spokojnie umowę, pieniądze są dość szybko a i nie muszę wychodzić z domu. Nie ma co marudzić na pożyczki przez neta. Jak kogoś stać na tego typu kredyt to nie bedzie miał problemu nie ważne czy wziął go tradycyjnie czy przez internet.
Cytuj
Odpowiedź