• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szybka pożyczka przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:44
wiem że skoki mają dobrą oferte np skok wyszyńskiego lub wołomin. wszystko zalezy ile chcesz pożyczyc i na jaki czas? no i jak wyglada twoja zdolnosc kredytowa? pracujesz? jak długo - na jakich warunkach? czy masz juz inne kredyty itd najlepiej podzwonic po bankach i oni ci wytłuamcza co i jak :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:47
Ale chodzi Ci o taki szybki kredyt z konta bankowego? Bo chyba nie piszesz o chwilówkach, w sumie nie wiem czy ich też przypadkiem nie da się wziąć przez internet. Biorąc pożyczkę przez internet masz ten komfort, że możesz sobie do woli czytać umowę i na spokojnie w zaciszu domowym wszystko przeanalizować.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:07
Jeśli chcesz wziąć pożyczkę przez internet to weź, ale najpierw sprawdź dokładnie tą ofertę. Ja jakoś nie jestem przekonany do tego typu kredytów, wolę iść do banku i tam na spokojnie przeczytać i podpisać umowę. Decyzja jednak należy do ciebie;)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 10:26
Mogą państwo wziąć kredyt gotówkowy, czy zainteresować się limitem w koncie, w wielu bankach propozycje dostępne sa w pełni online. Warunkiem jest zwykle posiadanie konta w danym banku.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 11:21
moja ciocia kiedyś brała przez Internet i niby było wszystko ok, bezproblemowo dostała 5 tysiecy od ręki a potem jak przyszło co do czego to okazało sie ze są jakieś dodatkowe opłaty itd i juz tak fajnie nie było takze nie polecam..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 8:55
Fantomka napisał
moja ciocia kiedyś brała przez Internet i niby było wszystko ok, bezproblemowo dostała 5 tysiecy od ręki a potem jak przyszło co do czego to okazało sie ze są jakieś dodatkowe opłaty itd i juz tak fajnie nie było takze nie polecam..
Wlasnie o to chodzi, jak trzeba chwilowke splacac to robi sie duzy problem
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 9:18
Pozyczka przez Internet, telefon ? Czy to się opłaca? Kilka słów na ten temat. Państwo korzystają?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 15:44
Jak dla mnie to jakaś porażka aby pobierać pożyczkę nie wiadomo z jakiego żródła.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2015 16:23
ja brałem dwukrotnie kredyt przez internet. W banku, nie chwilówkę. W moim banku dostałem taką ofertę i z niej skorzystałem. Dzięki temu, że to bank wystosował tę ofertę było szybko, łatwo i przyjemnie. Za to gdy chciałem wziąć taki kredyt w momencie, gdy bank mi oferty nie wystosował, to zaczęły się schody i nagle okazało się, że nie mam zdolności. Choć moja sytuacja się przez ten czas nie zmieniła. Jestem ciekaw od czego to zależy?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:16
Pewnie i Pana sytuacja finansowa się zmieniła, ale tez może warunki kredytowania się zmieniły. Wzrosło oprocentowanie itd. to i zdolność spłaty kredytu spadła.
Cytuj
Odpowiedź