• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

"Złota karta" co to takiego ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:07
ORCHIDEA napisał
bez sensu, że ludzie którzy mają więcej pieniędzy na każdym razem otrzymują też więcej przywilejów. to jest nie do pomyślenia. normalny człowiek musi płacić prowizje choć pieniędzy ma mało, a jak zarabia więcej i ma czym zapłacić prowizję, to płacić jej nie musi. bezsens.


Z naszej perspektywy to owszem jest to niesprawiedliwe, że ten kto ładuje dużo pieniędzy ma więcej z tego zysku niż ten co oddaje całą swoją niedużą zresztą wypłatę. Ale dla banków ta nasza wypłata jest nic nie warta, a ten co wkłada na konto grube tysiące się liczy.. rzeczywistość..
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:15
Kiedyś bank proponował mi złotą kartę ale odmówiłem. Nie wiem do czego miałoby to mi być potrzebne. Poza tym uważam, że taki karty powinny być dostępne dla wszystkich stałych klientów danego banku a nie tylko tych z większymi dochodami. Co to za sprawiedliwość?
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:20
Chciałabym mieć złotą kartę. Naprawdę ułatwia życie. Niestety ja należę do grupy osób, które mają za małe przychody by na nią zasłużyć. Wiecie może czy bank musi wyjść z ofertą tej karty czy można zapytać przedstawiciela banku o nią i poprosić o wyrobienie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 10:05
Pierwsza kwestia jest to, że często banki proponują złote karty klientom nawet przy dochodach od 2500 -3000 zł. Pamiętajmy jednak, ze prowadzenie takiej karty jest zwykle droższe dla nas niż standardowej czy srebrnej (takie także banki maja w ofercie). Może być to jednak zrekompensowane wieloma bonusami i rabatami, jednak takie otrzymują tylko najaktywniejsi klienci. Jeśli, zainteresuje nas taka oferta oczywiście sami możemy o nią zapytać / zawnioskować.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 8:59
Mi sie taka karta kojarzy z produktem dla snobów, takze niezbyt chcialbym taka miec, pewnie trzeba duzo placic, a niewiele zyskac.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:27
Wlasnie jesli komus bank zaproponuje taka karte, tzn. ze jest tym typem kienta, ktory swobodnie moze z niej korzystac. Co innego jesli ktos chce ja traktowac jako gadzet, wtedy niech placi.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 9:09
Złote karty sa dla bogatych klientów, nie we po co zwykly Kowalski mialby chciec miec taka karte, niby dla prestizu. Niech sobie kupi inne gadzety np. komorke z miliardem funkcji.
Cytuj
Odpowiedź