• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Stary czy nowy bank ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:21
Witam,
mam pytanie odnośnie banków. Jakie wybieracie? Stare czy nowe? Którym instytucją bardziej wolicie zaufać? Tym , które są juz z nami od paru lat czy takim , które może i mają korzystne oferty ale dopiero co pojawiły sie na rynku?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:51
Ja mam jakis sentyment do banków , które sa już jakis czas na naszym rynku. Wiem ze to moze dziwne ,ale wole oddawać moje pieniądze w rece firm które na naszym rynku już jakoś sie trzymają.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:59
Ja generalnie nie kieruje się tym ile bank ma lat tylko jaką ma ofertę. PKO to bank, który ma więcej lat niż ja a jest tak drogi, że w życiu nie założyłabym w nim konta, więc najlepiej kieruj się tylko ofertą banku, która Ci odpowiada a nie jego żywotnością.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:52
Ale co to ma tak na prawde za znaczenie, jesli oferta jest okej to można zakładać konto czy brac kredyt gdziekolwiek. Teraz jest tyle dostepych opcje, ze ostatnia rzecza nad jaka bym sie zastanawiał to czy jest to nowa firma.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:12
ja zazwyczaj patrzę na ofertę, oczywiście nie wybieram banku o którym nigdy wcześniej nie słyszałam ale nie ograniczam się do tych starych banków, które mają bardzo długi staż na rynku. wczoraj oglądałam jakiś stary odcinek Rancza i Solejukowa wybierała bank po zdjęciach prezesów ;D zawsze jakiś pomysł ;d
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:06
Też wychodze z założenia że jak jest cos nowe to wcale nie musi być złe, wystarczy poznać bliżej ofertę. czasami takie banki , które dopiero co wchodzą na rynek mają duzo bardziej korzystna oferte niż te obecne na rynku od paru ładnych lat.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:37
Ja głownie patrze na to jakie banki mają oferty, nie sprawdzam ile dany bank jest na rynku bo nie robi mi to większej różnicy. Jak tylko jest uczciwy i ma dobrą ofertę to czemu mam sie nie zdecydować.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:45
Ja nie mam zaufania do nowych banków, dlatego wybieram te stare z tradycją i dobrą opinią. Od lat mam konto w BZ WBK i ani myślę o zmianie. Mam wrażenie, że te nowe banki pojawiają się i znikają nawet nie wiadomo kiedy. Ostatnio słyszałem, że bankowością zajął się Plus i T-mobile, ciekawe jak długo utrzymają się na rynku.
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 12:35
a ja lubię nowe banki, chociaż co prawda nie przenoszę konta do każdej nowinki jaka tylko zostanie uruchomiona w okolicy, ale nie mam jakiegoś negatywnego podejścia do nowych banków. w końcu każdy jakoś zaczynał.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:50
Nowe zwykle wchodzac na rynek maja lepsza oferte, zeby przyciagnac klientow. Np. teraz TMobile Uslugi Bankowe, potem i tak pewnie zmienia oferte na gorsza, ale poki co warto skorzystac.
Cytuj
Odpowiedź