• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Stary czy nowy bank ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:10
Nie kieruję się tą kategorią. Ja wybierając swoje konto kierowałam się tym, żeby było jak najmniej opłat, a najlepiej wcale ich nie było. Niestety mbank wproawdził opłatę za korzystanie z karty więc musiałam zmienić bank na inny;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.8.2014 12:28
Rynek bankowy jest tak chroniony, że nie ma szans żadna instytucja która chce zrobić szwindel, ukraść pieniądze i nie zapaść pod ziemię. Więc coś takiego jak zaufanie, renoma itp. raczej nie ma znaczenia w bankach, bo każdy bank jest bezpieczny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.8.2014 12:28
*się zapaść pod ziemię :)
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:38
Ja jestem otwarta na propozycje nowych banków, nie skreślam ich od razu. Zazwyczaj jest tak, że mają dużo lepsze oferty niż te stare banki bo chcą przyciągnąć klientów. Niestety później bywa różnie. Ja od lat mam konto w WBK-u i nie byłam nigdy w innym banku, ale na bieżąco sprawdzam oferty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 13:21
Zapytaj raczej jaki bank ma dobra oferte i wtedy ew. zmieniaj. Ja mysle ze to nie jest wcale tak łatwo jednak zmienic bank, przeniesc rachunek, wiaze sie z wieloma sprawami do zalatwienia, a przynajmnej do przypilnowania.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

2.12.2014 9:10
Jeżeli chodzi o lokaty to faktycznie często warto poszukać ofert w innym niz nasz "stary bank". Podpowiadamy dlaczego.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2014 13:32
Nowym proponują na lokatach wyższe oprocentowanie, bo to jest jednoznaczne z przyciągnięciem nowego kapitału.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.12.2014 15:01
Szukając lokaty nie ma co sie kierować sentymentem czy wygodą, zwłaszcza obecnie przy tak mizernych oprocentowaniach. Trzeba isc tam gdzie więcej dają.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.12.2014 9:14
Nie ma co się opierać na ogólnikach, porównujmy oferty, czytajmy umowy, regulaminy, tylko wtedy możemy mieć pewność, że mamy najlepszą, możliwą ofertę.
Cytuj
Michalk

Niezarejestrowani

8.8.2016 9:48
askomola napisał
Ja generalnie nie kieruje się tym ile bank ma lat tylko jaką ma ofertę. PKO to bank, który ma więcej lat niż ja a jest tak drogi, że w życiu nie założyłabym w nim konta, więc najlepiej kieruj się tylko ofertą banku, która Ci odpowiada a nie jego żywotnością.
askomola napisał
Ja generalnie nie kieruje się tym ile bank ma lat tylko jaką ma ofertę. PKO to bank, który ma więcej lat niż ja a jest tak drogi, że w życiu nie założyłabym w nim konta, więc najlepiej kieruj się tylko ofertą banku, która Ci odpowiada a nie jego żywotnością.

kazdy ma swój punkt widzenia, mnie pko odpowiada, konto za zero złoty.
Cytuj
Odpowiedź