• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płatność karta debetową za lot

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:27
Mam pewien problem, płaciłem ostatnio za bilety taniego przewoźnika. Miałem zapłacić pewna kwotę (dodam, ze odznaczyłem opcje ubezpieczen itd.)do zapłaty była pewna kwota i tyle tez przelałem, za 2 dni sprawdziełem historię i okazało sie ze bilet był 40 zł droższy, ale to nie koniec bo pozniej jeszcze bank pobral 25 zł za płatność karta. jak to mozliwe? Tani bilet okazał się o połowe drozszy. Mieliscie podobne sytuacje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:13
Wysoki ten koszt płatnosci karta, co to za konto? A z cenami biletów niestety tak jest, chodzi o zmiany kursow walut czy cos takiego.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:31
Ja nie płaciłam jeszcze za bilety lotnicze, ale tak niestety jest. A jak dalej masz jakieś podejrzenia to moze skontaktuj sie z miejscem gdzie kupowałeś bilety i wyjaśnij całą sytuacje.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:00
Niestety takie sytuacje się zdarzają. Jednak ma Pan w pełni prawo domagać sie zwrotu kosztów. Różnica ta wynika z sytuacji, że mimo iż cena biletu na wylot z Polski jest podawana w złotówkach to karta obciążona jest w euro. Inymi słowy kwota pobrana z konta jest w euro, natomiast bank przelicza to na złotówki, ale już po kursie sprzedaży. Jak najbardziej proszę składać reklamację w banku.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:50
No cóż zapewne jest to związane z kursem walut, nie mogę jednak pojąć, że bank wziął Ci 25 zł za przelew, przecież to złodziejstwo w biały dzień! Najlepiej skontaktuj się z bankiem i zapytaj dlaczego tyle Ci wzięli. A jaki to bank?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:46
Masakra, czlowiek placi za wszystko, parędziesiąt złotych wiecej placisz nie wiedzac o tym. Straszne.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:39
A jest to w ogóle możliwe? Tak sobie myślę, że brzmi to co najmniej nierealnie, przecież zawsze jak płacisz masz konkretną sumę, którą biorą Ci z karty, albo którą przelewasz więc potem co niby od tak wzięli sobie 40zł? Ja bym dzwoniła do banku zapytać, albo do przewoźnika.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:26
Gość napisał
Masakra, czlowiek placi za wszystko, parędziesiąt złotych wiecej placisz nie wiedzac o tym. Straszne.


No niestey jak się samemu nie sprawdzi to na każdym kroku człowieka oszukują. Mnie ostatnio oszukali na zwykłej szynce była zważona i kosztowała 10zł, a przy kasie gdy Pani wbiła na kod cena 16,90 jak zobaczyłem to na rachunku to byłem w szoku, nawet na tym człowieka oszukują.
Cytuj
Odpowiedź