• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kilka kart do konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:05
Właśnie przeczytałem, że mogę mieć kilka kart do konta i dać je np. dzieciom zeby mogły korzystać. Myślicie, ze to dobra opcja? Dalibyście taki dostęp? Ja z jednej strony mysle, ze to jest wygodne, ale skoro to moje konto to chyba dla bezpieczeństwa nikt nie powinien miec dostępu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:08
Przecież to tylko karta, taka osoba moze jedynie wybierać srodki z konta, nie ma wiecej dostepów do niczego. Nie masz sie co obawiać.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:30
ja mam tam z moim partnerem, Konto jest na niego, i ja nie mogłam płacić jego kartą w sklepie mimo tego że pieniadze na tym koncie sa nasze wspólne i musieliśmy składać wniosek o otrzymanie kolejnej karty ale na moje imie i nazwisko.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:05
Podejrzewam, że Panu Piotrowi chodziło o sytuację, w której bank umożliwia właścicielom rachunków osobistych wydawanie kart osobom niepowiązanych bezpośrednio z rachunkiem. Pisaliśmy o tym, serdecznie zapraszam tutaj
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:48
Nie wiem czy ja dziecku dałabym kartę, w końcu to tylko dziecko. Poza tym skoro już chciałbyś dać dziecku taką możliwość to lepiej założyć mu samodzielne konto, przynajmniej jak zgubi kartę to Ty nie poniesiesz większych strat.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:54
Ale dziecko nie wybierze , wiecej niz ustalisz, poza tym masz pelny wglad do transakcji. Uwazam, ze opcja jest ok.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:24
To ciekawe jest, no. dałbym dziewczynie taka karte zamiast dawac jej powiedzmy na zakupy gotowke, nie musialaby przy sobie gotowki nosic. Niezly pomysl.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 9:05
i do takiej karty można dac inne ograniczenie transakcji niż do karty głównej? Fajna rzecz jeśli tak jest, ale biorąc pod uwagę dzieci, trzeba by codziennie kazać im tę kartę pokazywać bo mogą się bać i nie powiedzieć że karta zgubiona lub że ktoś ukradł
Cytuj
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 11:07
ja bym jednak nie był skłonny dać karty do konta dziecku, wolałbym założyć mu nowe konto i co miesiąc przelewać pieniądze, niech się dziecko uczy bankowości
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:48
Warto pamiętać, że nawet "dzieląc" z kimś konto ma się cały czas podgląd (m.in. w bankowości internetowej) na to, co się na rachunku dzieje. A z innej beczki - może warto też pomyśleć o karcie przedpłaconej np. dla dziewczyny czy dziecka - wiadomo, że nie wydadzą wtedy więcej niż chcemy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź