• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lucas Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:40
Kiedyś moja mama brała kredyt chyba właśnie w Lukas Banku, jednak ostatnio nie widziałam ani jego reklam ani nie czytałam żadnych nowinek dotyczących tego banku, czy ten bank w ogóle jeszcze istnieje?

*Lukas/Lucas Bank - nie wiem nawet jak to się pisze
Wypowiedź została zmieniona przez: lusia944 31.7.2014 12:42
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 14:05
We wrześniu 2011 roku miał miejsce rebranding nazwy banku Lucas Bank na Credit Agricole Bank Polska S.A. Miało to podkreślić należność do grupy Crédit Agricole.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:22
3 lata zaraz minął a ludzie nadal żyją w nieświadomości. Jak to jest możliwe w dobie internetu??? Kolejny raz jestem zszokowany.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 14:56
Ja też nie wiedziałem o zmianie, chociaż w moim przypadku nie mialem z nim nigdy bliższych kontaktów i nie przywiązywałem wagi do bankowych newsów które nie dotyczyły bezpośrednio mojego banku. Ale wpisując nazwę banku w google łatwo się domyślić że zniemini nazwę bo wyskakują właśnie strony z Credit Agicole...
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:05
O kurcze nie miałam pojęcia że taka zmiana w ogole miała miejsce. Chyba za malo to nagłośnili. ja byłam przekonana że Lukas bank po prostu przestał działać i nie ma go już na naszym rynku.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:39
U mnie też wszyscy lubili ten bank bo u nich naprawdę dobrze się te kredyty spłacało. Od niedawna są znani jako credit agricole spłaciłam już u nich dwa kredyty i są naprawdę w porządku więc mogę polecić jeżeli ktoś się waha.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:07
Lukas Bank to teraz Credit Agricole? W życiu bym na to nie wpadł, trochę za mało doinformowali ludzi. ja byłem przekonany że ten bank nadal działa tylko mniej o nim słychać.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:30
Słyszalam o tym banku bardzo dawno, a c gorsza o Credit Agricole nie słyszałam w ogóle. Swoją drogą nazwa pasuje mi bardziej na jakieś towarzystwo albo parabank ale nie do banku. Fakt że może kiedys mniej interesowalam się bankami, ale również uważam, że słabo informują ludzi, bo np. o tym, że Era to teraz T-mobile chyba wiedzą nawet ci którzy nie mieli z nimi nigdy do czynienia. Chociaż z drugiej strony ktoś zainteresowany znajdzie te informacje z łatwością.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 19:14
Gość napisał
3 lata zaraz minął a ludzie nadal żyją w nieświadomości. Jak to jest możliwe w dobie internetu??? Kolejny raz jestem zszokowany.
Nie każdy siedzi na bieżąco w nowinkach, jedni interesują się modą, inni gadżetami elektronicznymi a jeszcze inni nowinkami bankowymi. Do klientów i innych zainteresowanych bankiem ta informacja na pewno dotarła już dawno
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 23:25
Stosowna kampania informująca o tej zmianie była i bank wpompował w nią niemałe pieniądze. Takie kampanie informujące o zmianach nazw, logotypów odbywają się zawsze i wynikają właśnie z chęci zachowania ciągłości działalności.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź