• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt syndykowany?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:23
Spotkałem się gdzieś w sieci z pojęciem kredyt syndykowany. Co to właściwie jest? Znalałem też nazwę konsorcjalny, ale nie wiem czy jest to to samo?
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:23
Nie słyszałam o tej nazwie z temat, ale ten drugi kredyt konsorcjalny to chyba kredyt dla jednej osoby od grupy banków? I na czym to polega to jest jakaś korzyść dla kredytobiorcy czy jak? Po co w ogóle są takie kredyty?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:05
No to odkryłeś przede mną nowy rodzaj kredytu. Bo spotkałam sie już z wieloma rodzajami i najdziwniejszymi nazwami ale z takim kredytem sie jeszcze nie spotkałam. Ciekawe na co taki kredyt jest.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 23:06
Czuję, że coraz częśniej tu na forum czuję się taka niedoinformowana. Pierwsze słyszę taką nazwę i pierwsze słyszę że można wziąć kredyt od gupy banków. Ponawiam pytanie lusi944 - jakie są dla nas korzyści/straty przy takim kredycie?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:26
Z tego co udało mi sie wyczytać to praktycznie to samo co kredyt konsolacyjny, ale nie bardzo wiem co ten drugi oznacza. To już raczej wyższy level jeśli chodzi o sprawy finansowe.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:38
no tez mi się wydaje, ze to jest jakiś produkt dla bardzo dużych przedsiębiorstw, bo raczej drobnych kredytów grupa banków udzielać nie musi, a wystarczy jeden bank. Swoją drogą jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 6:51
Nie wiedziałam, że można wziąć taki kredyt od grupy banków ale też wydaje mi sie że pewnie jest on konieczny w przypadku dużych kwot, bo tysiaka w pięciu bankach naraz raczej nie warto pożyczać. Ciekawi mnie jednak jak to wygląda przy spłacie, płaci się po kolei każdemu bankowi, czy są kwoty, które dzieli się przez ilość banków i każdy bank co ratę dostaje po trochu... a może jeszcze inaczej?
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:13
spotkałem się z tą nazwą przy jakimś artykule ale kredytodawcy w nim wymienieni poza ING nic mi nie mówili, wszystkie nazwy wyglądały jak zagraniczne, w Polsce to chyba niepopularne rozwiązanie kredytowe.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:27
wydaje mi się że tak jak już ktoś wyżej napisał są to kredyty na bardzo duże sumy, zapewne dla dużych firm, czytałam pewien artykuł, i dotyczył on właśnie takiego typu kredytu na 150 mln euro, więc logiczne że od jednego banku tyle się wyciągnąć naraz nie da.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:38
Anka napisał
wydaje mi się że tak jak już ktoś wyżej napisał są to kredyty na bardzo duże sumy, zapewne dla dużych firm, czytałam pewien artykuł, i dotyczył on właśnie takiego typu kredytu na 150 mln euro, więc logiczne że od jednego banku tyle się wyciągnąć naraz nie da.


Do dużych firm? Do ogromnych firm! Taka kwota to jest dla mnie tak nierealna, że szok. Zwykły człowiek czasami ma problem żeby pożyczyć 5000zł a co dopiero tyle.
Cytuj
Odpowiedź