• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt czy raty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:45
Co jest bardziej opłacalne wziąć kredyt gotówkowy w banku samodzielnie na skuter, czy kupić go na raty?
Cytuj
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:13
Dobre pytanie nie zastanawiałem się nigdy nad tym zeby wziąć kredyt na coś co zamierzam wziąć na raty... ale wydaje mi się że jeśli już oferowane są raty, to lepiej skorzystać z nich. Chyba że kwotę kredytu chcesz wziąć na więcej niż jedną rzecz
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:31
Ja bym wzięła chyba na raty niż kredyt. skoro istnieje taka możliwość to musi to być choć troszkę korzystniejsze niż zwykły kredyt gotówkowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:25
Oblicz i zobacz co sie bardziej opłaca, czasami w klepach proponują nieoprocentowane raty to w takiej sytuacji jasne chyba jest co bardziej się opłaca. Weźmy tez pod uwagę, ze raty które proponują sklepy sa równoznaczne z kredytem bankowym. Często np. spłaca się je w Sygma Banku.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:31
Na twoim miejscu przekalkulowała bym co bardziej się opłaca. Co korzystniej jest Ci wziąć. Ja chyba zdecydowałam sie sie na wzięcie kredytu na raty bo bardziej się chyba bedzie opłacało.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:24
Ja tam decydowała bym sie na raty chyba nie są aż tak wysoko oprocentowane jak kredyt w banku i są dawane na lepszych warunkach niż kredyt.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:07
Banki w ramach sprzedazy ratalnej współpracują ze sklepami, dlatego warto samodzielnie porównać i sprawdzić. Tak np. jest w przypadku Santander Consumer Bank, prowadzi on w zakresie sprzedaży ratalnej współpracę z kilkunastoma tysiącami sklepów i punktów handlowych na terenie całej Polski. Oczywiście to nie jedyny taki przypadek w naszym kraju.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:47
Wszystko zależy od oprocentowania i ubezpieczenia kredytu. Najlepiej przejdź się do sklepu, w którym chcesz kupić skuter i zapytaj o oprocentowanie i ilość rat itp, oraz poszukaj w bankach ofert kredytów gotówkowych. Potem porównaj i będziesz wiedział co jest bardziej opłacalne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:48
Tak jak pisze ekpert, ja np. bralem telewizor na raty i splacalem je w Sygma Banku. Zwykle to wlasnie chyba chodzi o to, ze juz platnosc ratalna odbywa się przez bank.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:38
To zależy zarówno od oprocentowania kredytu, który chcesz wziąć tak ot, w banku i od oprocentowania w sklepie. Może się okazać, że skuter w sklepie możesz wziąć na przykład na 0%, w końcu często są takie promocje. Najlepiej to wyliczyć, co jest bardziej opłacalne.
Cytuj
Odpowiedź