• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dominik Kuca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 14:39
Witam.Mam 20 lat i chcialbym wziąć kredyt na motocykl.Posiadam umowe o prace na okres 3 miesiecy z automatycznym przedluzeniem na kolejne 5 lat.Moje pytanie..Czy dostane jakikolwiek kredyt?
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 14:45
Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym automatycznym przedłużeniem, ale ja bym poszedł do banku o kredyt jak już umowa by była po przedłużeniu. Myślę, że nie będzie problemu wtedy z otrzymaniem kredytu
Cytuj
Dominik Kuca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 14:46
chodzi mi o to ze wiem na 100% ze otrzymam umowe na 5 lat.
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:50
jesli teraz jesteś na okresie próbnym nie masz po co iść do banku, poczekaj aż Ci przedłużą tę umowę w końcu 3 miesiące to nie dużo. chyba że kwota kredytu ma wynieść do 10 tys. wtedy niektóre banki daja kredyty na słowo - Twoje oświadczenie o zarobkach i telefoniczne potwierdzenie u pracodawcy, że jesteś zatrudniony
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:09
też myślę, że lepiej jest przeczekać okres probny, wiadomo e teraz w sumie sezon i lepiej by było mieć ten motocykl już ale jak poczekasz do stałej umowy będzie o wiele prościej z resztą nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym ,3 miesiące to nie dużo
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:07
Poczekaj jeszcze trochę aż zaczniesz pracować w monecie kiedy już będziesz mieć pewne 5 lat zatrudnienia. Bo jak teraz jesteś na okresie próbnym to żaden bank nie udzieli Ci kredytu.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:17
Nie mam pojęcia bo dla banku nie tylko liczy się jaką masz umowę, ale także jakie masz zarobki. Z tym pytaniem, które zadałeś na forum udaj się do jakiegokolwiek banku wtedy udzielą Ci informacji jaką masz zdolność kredytową.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:28
Z tym pytaniem powinieneś się udać do pierwszego lepszego banku i tam sprawdziliby Ci zdolność kredytową. gdy już będziesz wiedział ile możesz wziąć. Śmiało możesz przebierać w ofertach. Jest ich całkiem sporo więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:19
koniecka napisał
jesli teraz jesteś na okresie próbnym nie masz po co iść do banku, poczekaj aż Ci przedłużą tę umowę w końcu 3 miesiące to nie dużo. chyba że kwota kredytu ma wynieść do 10 tys. wtedy niektóre banki daja kredyty na słowo - Twoje oświadczenie o zarobkach i telefoniczne potwierdzenie u pracodawcy, że jesteś zatrudniony


No dokładnie. Póki co nie masz szanse bo po okresie próbnym pracodawca może CIę po prostu wywalić a dla banku takie trzy miesiące nie jest wiarygodne. Poczekaj aż przedłuży Ci umowę na te 5 lat i dopiero idź zapytaj o zdolność kredytową.
Cytuj
Odpowiedź