• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jak uniknąć spłaty kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:43
Witam,
chciałbym dowiedzieć się czy istnieje jakaś możliwość żebym biorac kredyt uniknął spłaty? Czy gdybym po wzięciu kredytu wyjechał za granice i wymeldował sie z mojego miejsca zamieszkania to w jakis sposób by mnie scigali?
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:12
Ale kombinujesz? Wydaje mi sie ze jak bys wrócił do Polski to komornik i tak by CIe dopadł, ewentualnie dopytywali by Twoja najbliższą rodzine o to gdzie jesteś i czy sie z toba kontaktują zeby jakos do Ciebie dotrzeć.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:41
no na pewno było by im trudniej ściągnąć należność, przynajmniej mozolnie im to idzie jak chodzi o zadłużenie alimentacyjne. ale peselu nie zmienisz więc prędzej czy później mogą Cię znaleźć. nie ma co tak kombinować, bo jeśli dowiedzą się, że z premedytacją wziąłeś kredyt i nie miałeś zamiaru spłacać, kar aza wyłudzenie będzie ogromna.
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:15
Hahaha no większej bzdury to już dawno nie widziałam! Tak oczywiście weź kredyt i wyjedź z kraju czym prędzej. Na pewno Cię nie znajdą. Człowieku na co Ty liczysz? W takie bajki to chyba nawet małe dzieci nie wierzą. I jest jeszcze coś takiego że kiedyś będziesz chciał wrócić i wiedz że bez pieniędzy nie masz co wracać bo nawet na granicy mogą Cię złapać.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:05
chyba że wybierzesz jeden z tych krajów, gdzie nie szukają, nie wiem jak się one nazywają, ale bez przesady, nie ma tak za darmo kredytów, jakby wszyscy takie pomysły mieli to w tym kraju nie byłoby ani ludzi ani waluty. potem się dziwić że obcokrajowcy mają Polaków za złodziei...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.7.2014 15:41
Zabrać kasę i uciec za granice - jak w filmie. Jak tak w ogóle można, a potem tyle kłopotów z odzyskaniem pieniędzy, o ile w ogóle się uda.
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 22:03
niby polski komornik nie działa za granicą więc może iby cię nie znaleźli, ale w sumie za granicą te jest policja czy sąd, ambasada i w ogóle więc myślę, że prędzej czy później byś został namierzony. z resztą takie postępowanie to nic innego jak zwyczajna kradzież.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:41
Nie rozumiem po co brać kredyt skoro wiesz, że nie będziesz go spłacał. To, że się wymeldujesz i wyjedziesz za granicę nijak Cię nie uratuje przed spłatą bo kiedyś wrócisz, poza tym masz pewnie tutaj jakąś rodzinę prawda? Nie ma co kombinować.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 18:07
Nie rozumiem po co sie wymeldowywać? Przecież Twój meldunek czesniej spisali i tam bedą najpierw o Ciebie pytali. Oczywiscie w dzisiejszych czasach można znaleźć każdego prędzej czy później. Jest to myślenie na krutką metę.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:29
hubio oj krótką krótką.. niestety to taka polaczkowatość z nas wychodzi i to na każdym kroku nie wiem skąd sie to u nas bierze...
Cytuj
Odpowiedź