• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

karta kredytowa czy walutowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:42
Witam,
razem ze znajomymi wybieramy sie za granice. Wiadomo ze teraz wakacje to i pieniądze sa potrzebne. Co lepiej zabrać na taka wycieczkę? Karte kredytową czy walutową? Nie chciałbym zabierać obu bo troche sie boje ze moge je stracić
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:00
Ja na Twoim miejscu wzieła bym karte kredytową, bo ta walutowa jest raczej nie opłacalna. Ty w ogóle masz juz ta walutową kartę czy dopiero masz zamiar ja wziąć?
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:18
Też mi się wydaje że lepiej kredytową. Choć ja osobiście wole gotówkę. Bo nie wiadomo czy będziesz mieć jak zapłacić a na zagranicznych wycieczkach obsługa cieszy się z żywej gotówki. Napiwki itd to coś co jest na porządku dziennym. Moim zdaniem weź pieniądze a karty zostaw w domu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 9:28
Karty walutowe nie są złym rozwiązaniem. Wydatki rozliczane są bezpośrednio w walucie. Klient ma możliwość zaoszczędzenia na przewalutowaniach. Często można nimi płacić także w Internecie np. w sklepach internetowych na całym świecie.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:02
ja bym właśnie kredytowej nie brała, bo bym się bala, a walutowa może się okazać bardzo przydatna w tej sytuacji. A dlaczego jest ona nieopłacalna? bo wydawało mi się że właśnie najbardziej opłacalna jest gdy ktoś wyjeżdża za granicę... a co do karty kredytowej to ja raczej ogólnie jestem przeciwniczką.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.7.2014 15:00
Ta walutowa wydaje się fajną opcja, innowacyjny produkt. Chyba bym sie zdecydowała na taka.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:06
Ja bym brała walutową. W końcu będziesz płacił dokładnie tą walutą, którą potrzebujesz. Natomiast w kredytowej wszystko będzie ulegało przewalutowaniu, a nie wiem czy w przypadku dużych wydatków będzie to opłacalne. Najlepiej to przeliczyć albo podpytać w banku.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:52
Gość napisał
Ta walutowa wydaje się fajną opcja, innowacyjny produkt. Chyba bym sie zdecydowała na taka.


Pewnie, że walutowa najlepiej, nie będziesz przynajmniej dodatkowo płacił za przewalutowanie, a w przypadku gdybyś brał zwykłą kartę właśnie za to musiałbyś płacić. Ja bym brała walutową.
Cytuj
Odpowiedź