• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt gotowkowu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aniametin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 14:34
Witam. mam pytanie odnośnie kredytu gotówkowego czy jest mozliwosc starania sie o taki kredyt w Polsce? Prowadze dzialalnosc dwuosobowa za granica a dokladniej w Holandii . Firma presperuje od dwóch lat. A potrzebny mi jest kredyt w zlotowkach. Czy jest taki bank który udzielilby mi takiego kredytu?
dziekuje za odpowiedz
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 14:54
Raczej jesli nie masz dochodów w Polsce to nie ma szans na taki kredyt.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 19:24
A działalność zarejestrowaną masz w Polsce czy za granicą? Nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale mój kolega miał działalność zarejestrowaną w Polsce i w takiej sytuacji nie miał problemu. Jeśli jednak firma jest zarejestrowana za granicą, jedyną szansą na kredyt jest staranie się indywidualnie, nie na firmę. W takich sytuacjach często udaje się wziąć kredyt, ponieważ wiele polskich banków daje możliwości kredytowania Polonii.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:26
Pamiętajmy, że obowiązująca Rekomendacja S dotyczy kredytów hipotecznych, te będziemy mogli zaciągnąć tylko w tej walucie, w której otrzymujemy wynagrodzenie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Marzena Kazbieruk 25.7.2014 10:27
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
aniametin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:36
firme mam zarejestrowana za granica i tego co sie juz dowiedzialam to nie mam szans jedynie tylko jakbym miala kontrakt. trudno dziekuje za odpowiedz
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 8:51
No właśnie też mi się wydawało że raczej nie ma takiej możliwości, ale spotkałam się gdzieś z podobnym twierdzeniem jak podała owllovesyou, że Polak kredyt gotówkowy dla siebie może wziąć w Polsce, nawet jeśli mieszka za granicą. No niestety w przypadku firm jest inaczej.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:43
A nie myślałeś o tym zeby wziać kredyt w Holandii i wymienic u nas pieniądze na złotówki? tak chyba dostaniesz go łatwiej. Po co wiec komplikować sobie sprawe.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:02
Właśnie spróbuj wziąć kredyt tam w Holandii a tutaj sobie po prostu wymienisz. Przecież to na jedno Ci wyjdzie. Skoro nie da się inaczej. Może to dobre rozwiązanie dla kogoś w Twojej sytuacji.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:53
Wszystko zależy od tego gdzie masz zarejestrowaną działalność gospodarczą, jeżeli za granicą to zapewne tam też się rozliczasz prawda? Wtedy nie masz żadnych zysków w Polsce więc raczej mało prawdopodobne, że dostaniesz tutaj kredyt.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 18:05
Może czas żeby Unia zainterweniowała w tej sprawie?
Z drugiej strony możesz zawsze indywidualnie starać się porozumieć siez bankiem. Przejść sie i przedstawić sprawę. Czasami usługi których nie ma w ofercie można wynegocjować z bankiem ich wykonanie. Jednak to oczywiście będzie kosztować.
Cytuj
Odpowiedź