• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt refinansowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:13
lzalewski napisał
Tam gdzie dadzą lepsze warunki:)
Inaczej na to pytanie nie da się odpowiedzieć. Niekoniecznie mam tutaj na myśli wyłącznie te 2 banki, w których ma się kredyty, bo lepsze warunki może dać trzeci.
Nie używałbym również sformułowania "swoim". Uwierz mi - banki są do nas - klientów - znacznie mniej przywiązani, niż my do nich.
hehe święte słowa, człowiek myśli ze bank robi coś dla nich, a tak na prawdę chodzi o to żeby zarobić. Wydaje mi się ze ludzie często tez przywiązanie mylą z własnym lenistwem.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 15:28
anna napisał
lzalewski napisał
Tam gdzie dadzą lepsze warunki:)
Inaczej na to pytanie nie da się odpowiedzieć. Niekoniecznie mam tutaj na myśli wyłącznie te 2 banki, w których ma się kredyty, bo lepsze warunki może dać trzeci.
Nie używałbym również sformułowania "swoim". Uwierz mi - banki są do nas - klientów - znacznie mniej przywiązani, niż my do nich.
hehe święte słowa, człowiek myśli ze bank robi coś dla nich, a tak na prawdę chodzi o to żeby zarobić. Wydaje mi się ze ludzie często tez przywiązanie mylą z własnym lenistwem.
Jaks nowa oferta jest konsolidacji BOS Banku bez prowizji, moze was zainteresuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:17
Jednak najlepiej chyba refinansować w innym banku, bo przecież w tym samym nie dadzą Ci lepszych warunków, tak jak tam ktoś pisał, wtedy mogliby tylko stracić.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 13:57
To refinansowanie to taka zabawa, skoro juz cos spłacamy to po co znow załatwiać formalności, tracic czas, na paliwo wydamy więcej niz to wszystko będzie warte.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 15:46
Np. po to, aby płacić mniej?:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 17:34
a może prywatna pożyczka refinansowana na portalu pożyczkolandia.? tam bez problemu dostaniesz pożyczkę na dłuższy okres czasu.
Cytuj
Odpowiedź