• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie kredyt dla emeryta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:30
Witam,
mam 65 lat i od dłuższego czasu jestem na emeryturze. Na chwile obecna znalazłam sie a takiej sytuacji że potrzebuje gotówki. Niem wiem czy starać sie w jakimś banku o kredyt, ale gdzie udzielą go emerytce czy lepiej iść do jakiegoś parabanku i tam poszukać jakiejś ciekawej ofert?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 8:48
Miedzy innymi Getin Bank posiada w swojej ofercie Kredyt gotówkowy dla emerytów, ciekawym rozwiązaniem jest również Kredyt w Pocztowym Koncie Nestor, proponuje odwiedzić te dwa banki i dopytać o szczegóły oferty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:24
O właśnie, Pocztowy ma tyle produktów dla starszych osób, tam pewnie się coś znajdzie. Tylko właśnie obawiam się, że tam trzeba mieć zabezpieczenie jakieś na hipotece, albo kredytobiorcę czy kogoś kto poświadczy.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:16
Emeryt to dla banku najlepsza osoba do spłacania kredytu. Jest wiarygodny, ma stałą emeryturę więc z pewnością będzie spłacał. Myślę, że w każdym banku znajdziesz jakąś ofertę dla siebie. Wystarczy poszukać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.7.2014 15:15
No niby najlepsza, ale z drugiej strony niskie dochody no i wgl. Banki wcale nie sa takie chętne udzielać im kredytów.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:20
Oferty dla emerytów są w wielu bankach trzeba tylko poszukać. Wydaje mi się że banki liczą się teraz z tym, że emeryci rownież chcą być ich klientami i przygotowują ukierunkowanena potrzeby emerytów oferty. chociażby wspomniany wyzej getin.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:04
W banku pocztowym emeryt moze wziać kredy? Ja pierwsze o tym słysze, chociaż z drugiej strony oni są nastawieni na takie osoby starsze jako klienci wiec muszą sie pod nich podpasować.
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:23
To zależy jakie ma Pani dochody, jako osoba w starszym wieku wiadomo ze bedzie Pani trudniej dostać jakis kredyt ale jakby sie trochę rozeznać w ofertach. Ja zaś stanowczo odradzam parabanki, bo tam tylko żerują na ludziach.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:45
Oj tak, parabanki to jest już jakaś końcowa ostateczność. Jeżeli istnieje możliwość uzyskania jakiegoś kredytu w banku to czemu miała by pani z tego nie skorzystać? Lepsze to niz pakowanie sie w umowy z jakims parabankiem.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:40
Parabanki mają to do tego ze pieniadze od nich sa łatwe ale trudniej się je niestety oddaje. Banki mają oferty kredytów dla emerytów ale mimo to nie zawsze jest szansa na pieniądze.
Cytuj
Odpowiedź