• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla 65 letniej emerytki , możliwy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:29
Witam,
z racji tego ze już ładnych pare lat jestem na emeryturze mam stały dochód. Nie sa to wielkie kokosy ale zawsze coś. Aktualnie jestem w sytuacji w ktorej potrzebuje gotówki. Zastanawiam sie nad kredytem. Szukałam nawet ofert kredytów dla takich osób jak ja i nie wiem czy jesli mam 65 lat to czy mam możliwość starania sie o taki kredyt?
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 16:54
Kiedyś Getin Bank oferował taki kredyt dla emerytów, jednak nie wiem czy to jeszcze działa, próbowałem znalexć w sieci, ale spotkalem się tylko z artykułem na ten temat z 2012 roku. Może warto popytać o ten kredyt w najbliższej placówce banku.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 9:04
Faktycznie Getin Bank ma taki produkt. Nazywa się kredyt gotówkowy dla emerytów. Oferta skierowana jest dla osób, które są obecnie na emeryturze. Mozna wziąć kredyt od dochodu 550 zł, kwota kredytu nawet do 150 000 zł. Okres kredytowania od 3 miesięcy do 84 miesięcy. Bank nie wymaga posiadania historii w BIK. Środki można przeznaczyć na dowolny cel.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 10:32
e spokojnie dostaniesz taki kredyt moja tesciowa ma jakies 800 zł renty i bierze bez problemu kredyty np na remont mieszkania : )
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.7.2014 15:10
Tez mysle, ze nie bedzie probemu. A moze ew. w SkoKAch?
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:03
A to tylko GB ma taki kredyt? W żadnym innym banku nie mozna sie starć o takie pieniadze?Chociaz ja w sumie myślałam ze takie osoby starsze moga tylko próbować dostać pieniądze w providencie bo w innych miejscach nie maja szans
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:24
Nie no ja widziałam ze sporo jest banków które oferują takie kredyty. W końcu emeryt też człowiek i musi miec za co życ, albo ewentualnie wspomóc jakos rodzine.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:41
Ja kiedys widziałam, na jakiejs stronie poświęconej właśnie kredytom. Liste takich opfert przeznaczonych właśnie dla emerytów. W końcu baki też mogą w ten spoób pozyskać klientów.Wiadomo ze nie będa to kokosy ale zawsze jakaś dodatkowa kwota.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:46
:)
Wypowiedź została zmieniona przez: GabiGabi2 27.7.2014 3:47
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:08
Ale chyba tacy emeryci, też mają jakoś ograniczony wiek na wzięcie tego kredytu. Bo pamiętam że jak mojego znajomego dziadek chciał wziąć kredyt a miał 87 lat to niestety ale nie chcieli mu go dac mimo tego że miał zdolność kredytową.
Cytuj
Odpowiedź