• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla emeryta w Getin Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:29
Witam,
mam już swoje lata. Obecnie nie pracuje. Już pare ładnych lat jestem na emeryturze. Teraz niestety jest mi potrzebna gotówka. Słyszałam ostatnio że w Getin Banku jest cos takiego jak Kredyt dla emeryta. Ktoś z was wie coś wiecej na ten temat? Opłaca sie?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 8:55
Produkt wydaje się godny rozważenia w Pani sytuacji. Można go otrzymać (według oferty) mając dochód od 550 zł, maksymalny okres kredytowania nawet do 84 miesięcy. Bank nie wymaga historii w BIK , nie trzeba wskazywać celu kredytowania. Zwrócić trzeba jednak uwagę, ze w ramach kredytu oferowane jest oprocentowanie zmienne. Oprocentowanie rzeczywiste kształtuje się na poziomie ok. 18-19proc. Można również zdecydować się na opcje z ubezpieczeniem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:21
Ciekawe co to za produkt, 19 proc. to sporo, a juz wolalabym brac bez ubezpieczenia, bo wiadomo te ubezpieczenia sa i tak do niczego nie przydatne.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 16:03
Gość napisał
Ciekawe co to za produkt, 19 proc. to sporo, a juz wolalabym brac bez ubezpieczenia, bo wiadomo te ubezpieczenia sa i tak do niczego nie przydatne.
czasem są przydatne a czasem nie, oprocentowanie może i wysokie, ale nie najwyższe z jakim się spotkałam. Dobrze, że jest szansa dla osób na emeryturze na wzięcie kredytu, bo starsze niepracujące osoby też mają swoje potrzeby - moja babcia na przykład na emeryturze zaczęła podróżować i choć ma pieniądze na koncie oszczędnościowym, bierze kredyty, by zachować płynność finansową.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 8:44
Moj dziadek, mimo że prowadzi firmę to nie dosta kredytu nigdzie. Chodził do kilku banków i nic. Bo ma 70 lat, a na prawe ma niezle dochody i niezle sie trzyma. U nas rozwiazalismy to tak, ze tata wzial kredyt, dziadek go splaca. Moze i pani ma kogos kto pomoze...
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:13
Emeryt jest dobrym kredytobiorcą dla banku więc śmiało możesz korzystać z tych ofert. Tylko zanim na jakikolwiek się zdecydujesz poczytaj o innych dostępnych ofertach na rynku.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:02
O to ja nawet nie wiedziałam ze jest cos takiego jak kredyt dla emerytów. Fajnie ze starsze osoby maja szanse na cos takiego. Tylko ze to musiało wejsć chyba od niedawna bo mój dziadek jak miał 70 lat to nie mógł sie starać już o żaden kredyt.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:48
Ktoś w końcu wyszedł na przeciw zapotrzebowaniu takich starszych osób. Przecież wcześniej zeby taki emeryt miał jakieś pieniadze musiał korzystać tylko z pomocy parabanków niestety.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:38
Ja słyszałem ze tacy emeryci niestety maja pewne ograniczenia wiekowe jeśli chodzi o otrzymanie kredytu ale nie wiem jakie to sa granice.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:54
te ograniczenia wiekowe sa raczej normalne, bo co za sen dawać np 20 tysiecy kredytu 90 letniej babci jak jest duze prawdopodobieństwo że może jej sie coś stać zanim zdąży taki kredyt spłacić.
Cytuj
Odpowiedź