• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredito24 opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:39
Dostałem na maila wiadomość o pożyczce w Kreditio24. Akurat potrzebuję pieniędzy i zastanawiam się nad ich ofertą. Czy ktoś z was z niej korzystał? Jakie macie opinie na temat tej firmy? Ja pierwszy raz o nich słyszę.
Cytuj
moniCCa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 19:33
Po 1. jest to chwilówka
Po 2. jest to chwilówka przez internet
Po 3. link do portalu społecznościowego zwiększeniem szansy na kredyt? To jest jakaś kpina a nie rzetelna firma...
Podsumowując, trzy razy nie.
A tak na poważnie, nie pakuj się w takie rzeczy, lepiej spróbować u rodziny albo w banku. Poza tym jest to firma oferująca pożyczki od 300 do 3000 zł. Wolałabym pod taką kwotę zastawić coś w lombardzie, gdybym nie miała możliwości kredytu w banku bądź pożyczyć od znajomych czy rodziny, niż wpakować się w kłopoty.
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:50
Odpuść sobie. To kolejny parabank który szuka kogoś kogo można nabić w butelkę. Pożyczysz 3000 złotych oddasz 6000. Już lepiej zrobisz jak zastawisz coś w lombardzie albo pożyczysz u rodziny bo rozumiem, że na pożyczkę w banku nie masz szans skoro zainteresowała cię ta oferta?
Cytuj
JadwigaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:29
jeśli jakiś bank czy para bank szuka klientów wysyłając swoje ofert do obcych ludzi na maila to raczej za dobrze to im nie idzie. Może poszukaj jakiegoś lepszego sposobu na załatwienie pieniędzy. Znajomi może Ci pożyczą?
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:16
Oj, od parabanków to sie trzymaj z daleka. Oni za wszelką cene chcą wykorzystać swoich klientów. Do tego jak jest to kredyt przez internet to dla mnie juz w ogóle jest to zbyt podejrzane i ja bym sie nie decydował.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 9:05
Dlaczego tu wszędzie promujecie te pseudobanki, najgorszy zdziercy, a co mnie najbardziej irytuje to działają legalnie. Zarabiają na głupocie ludzi.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:06
Zanim weźmiesz pożyczkę poczytaj o innych ofertach. Ja nie ufałabym jednej pożyczce, której ofertę dostałeś jeszcze na e-maila. Zastanów się nad innym ofertami i wybierz najlepszą dla siebie
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:00
Link do portalu społecznościowego zwiększeniem szansy? Mój Boże a gdzie my żyjemy? Kto to w ogóle wymyślił, albo lepiej kto da się na to nabrać? Bez przesady trzeba nie mieć mózgu żeby wziąć pożyczkę w firmie, która tak się ogłasza.
Cytuj
Odpowiedź