• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pierwszy kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 11:05
Chciałabym wziąć pierwszy w swoim życiu kredyt i zastanawiam się ile muszę zarabiać by pożyczyć 10 tysięcy. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony od pół roku i zarabiam ok 1800 złotych. Czy tyle wystarczy by jakikolwiek bank udzielił mi kredytu?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:04
Wszystko zależy od indywidualnego badania zdolności kredytowej. Jednak posiadanie umowy o prace na czas nieokreślony jest z pewnością atutem w Pani sytuacji. Polecam więc odwiedzic banki i skonsultowac się z doradcą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:09
Przejdź się po bankach i sprawdź najkorzystniejsze oferty. Moim zdaniem masz duże szanse na kredyt. Zarabiasz całkiem nieźle do tego masz stałą umowę to zdecydowanie duży plus. Niedawno mój brat dostał swój pierwszy kredyt, wziął 3 tysiące.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:54
to chyba zależy w jakim banku chcesz faktycznie wziać ten kredyt wydaje mi sie że zarobki masz bardzo fajne a umowa na czas nieokreślony według mnie przy wzięciu takiego kredytu jest plusem. Musisz pochodzić po bankach i popytać.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 10:14
Tak każdy bank ma swoje wymagania co do zdolności kredytowej. Rozejrzyj się za ofertami banków poszukaj takiego który będzie miał dobre warunki a zdolność kredytowa nie będzie dużym problemem. W Twojej sytuacji nie powinno być problemu. Gorzej byś było gdybyś pracowała na pół etatu. Takim ludziom jest ciężej się ubiegać się o przyznanie kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:04
No wlasnie jesli masz umowe i w miare godziwe zarobki to nie powinno byc problemu, teraz ludzie maja pecha jak maja te umowy śmieciowe. Banki ich nie honoruja i chociaz czlowiek zarabia duzo kasy to i tak lipa.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:17
Najlepiej udaj się do banku tam pracownik wyliczy Ci ile kredytu możesz dostać i na jakich warunkach. Najlepiej przejdź się po kilku bankach aby mieć jasną sytuację:)
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 15:08
są też banki, które udzielają kredytu na podstawie wpływów na konto, może poszukaj takiej możliwości no i skorzystaj z obecnych w banku doradców. Czasem nie wszystko jest napisane na stronie, w placówce banku mogą zaoferować coś korzystnego, oczywiście ważna jest umowa o pracę na czas nieokreślony.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 9:19
Jeśli nie potrzebna jest duza kwota to moze wystarczy zawnioskować o linie kredytową, jeśli odnotowywane sa stałe, dość wysokie wpływy na konto nie powinno być problemu z jej przyznaniem.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 10:31
wg mnie nie powinnaś mieć problemów z kredytem - też miałam podobne zarobki i dostałam spokojnie 8 tysiecy na wesele :)
Cytuj
Odpowiedź