• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pierwszy kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.7.2014 15:11
tez mysle, ze dostaniesz. Stale dochody i wgl. bez problemu.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 2:26
To zależy, jeszcze w jakim banku chcesz wziać ten kredyt. Gdy ja sie starałam o się o pierwszy kredyt musiałam pracować co najmniej rok. Ale sądze ze bez problemu Ci sie to uda.
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:19
Wszystko zależne jest od tego w jakim banku chcesz barć ten kredyt, ale wydaje mi się że spokojnie mozesz sie o niego starć.Z tego co napisałeś to masz podstawowe warunki na to zeby starać sie o kredyt.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:39
Spokojnie możesz się o ten kredyt starać. Ja zeby starać sie o mój pierwszy kredyt musze jeszcze troche poczekać bo nie mam tak długo umowy o prace a na ładne oczy mi nie dają.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:45
A po co chcesz sie już pakowac w kredyt? Ja tam wychodzę z załozenia że im później zaczniemy pakować sie w długi tym lepiej dla nas.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:52
Widocznie kolega potrzebuje tych pieniędzy skoro zaczyna interesować sie kredytem. Nikt chyba dla własnej przyjemności nie pakuje sie w spłacanie długów w banku.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:04
Wystarczyć ,Ci wystarczy tylko zastanów sie dobrze w jakim banku taki kredyt chcesz wziąć. Skoro wcześniej jeszcze żadnego nie brałeś to niestety nie masz doświadczenia a banki niestety potrafią wykorzystać.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:51
Myślę że spokojnie możesz się ubiegać o taki kredyt. Z takimi warunkami masz już kredyt w kieszeni. Teraz tylko porównaj sobie oferty kilu banków. Zajrzyj na zestawienie tutaj na comperii. Myślę że znajdziesz coś odpowiedniego.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:13
Powinnaś bez problemu dostać, ale zawsze lepiej żeby mieć pewność podejść do banku i zapytać. Oni na podstawie swoich tam odgórnych warunków wyliczą Ci ile możesz dostać i na jaki procent. Przy Twojej umowie i średnich zarobkach nie powinnaś mieć problemu z taką kwotą.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:53
warrior napisał
Myślę że spokojnie możesz się ubiegać o taki kredyt. Z takimi warunkami masz już kredyt w kieszeni. Teraz tylko porównaj sobie oferty kilu banków. Zajrzyj na zestawienie tutaj na comperii. Myślę że znajdziesz coś odpowiedniego.


Ja też tak myślę, jeżeli nie masz nikogo na utrzymaniu to spokojnie taką kwotę dostaniesz z taką pensją. Teraz tylko tak jak mówią tutaj inni warto poodwiedzać kilka banków i popytać o oferty, możesz też iść do banku, w którym masz konto i się dowiedzieć co Ci oferują.
Wypowiedź została zmieniona przez: bookworm 10.9.2014 14:53
Cytuj
Odpowiedź