• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zadatek za mieszkanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.7.2014 15:08
Przekazywanie kasy jakichś osobom, które mogą nie oddać. Dosc szalona opcja.
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:33
ja bym się na coś takiego nei zdecydowała. Chyab bała bym sie za bardzo ze ktos w pewnym momencie sie rozmyśli i nie zobacze ani mieszkania, ani pieniedzy a to nie jest ciekawe.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:50
Co Ty, dziewczyno, przejrzyj na oczy. mało to jest ludzi, którzy w taki sposób wyciągają pieniadze od innych? Na twoim miejscu próbowałabym sie dogadać w jakiś inny sposób a nie decydowała sie na zadatek.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:31
ja nie wiem czemu tacy , ludzie którzy sprzedają mieszkania licza na zadatek, przecież jak ktos sie zdecydował że mieszkanie kupi to po otrzymaniu kredytu je kupi.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:10
Może oni w jakiś sposób też chcą sie zabezpieczyć. Bo ktos powie ze kupi, bedzie zwlekał z zapłatą a dom czy mieszkanie w tym czasie można by sprzedać komuś innemu.
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:10
Skoro się zgodził poczekać to może faktycznie zaoferujcie mu spisanie "umowy" o wpłacie zaliczki. Tak by wszystko było czarne na białym z jego podpisem i waszym po kopi dla każdego. Bo może was wyrolować. Ludziom nie można ufać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.7.2014 15:36
velvet napisał
Skoro się zgodził poczekać to może faktycznie zaoferujcie mu spisanie "umowy" o wpłacie zaliczki. Tak by wszystko było czarne na białym z jego podpisem i waszym po kopi dla każdego. Bo może was wyrolować. Ludziom nie można ufać.
To fakt, ale juz w takich kwestiach jak kupno domu czy auta to zupełnie.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 14:59
Dokładnie, bardzo ważne jest, by pisało koniecznie w umowie że dana jest ZALICZKA, a nie zadatek, czy opłata rezerwacyjna. Sam się na to raz nadziałem, na szczęście kwota była nieduża. Jeśli właściciel nie zgodzi się na zaliczkę radziłbym się nie godzić.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:40
rejent napisał
Dokładnie, bardzo ważne jest, by pisało koniecznie w umowie że dana jest ZALICZKA, a nie zadatek, czy opłata rezerwacyjna. Sam się na to raz nadziałem, na szczęście kwota była nieduża. Jeśli właściciel nie zgodzi się na zaliczkę radziłbym się nie godzić.


My tak wtopiliśmy z samochodem jak daliśmy właśnie zadatek i koleś nie chciał nam oddać kasy. Od tego czasu już pilnuje, żeby to była zaliczka a nie zadatek. Człowiek uczy się na błędach.
Cytuj
Odpowiedź