• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przedawnienie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:15
szarlottka napisał
Dostałam dzisiaj pismo z firmy windykacyjnej, że mam dług za telefon w wysokości 400 złotych. Nie wiedziałam o co chodzi i zadzwoniłam do nich. Twierdzą, że mam karę umowną w jednej z sieci komórkowych. Tylko, że z tego co ja pamiętam ta kara została naliczona jakieś 4 lata temu i myślałam, że już nikt o tym nie pamięta. Po jakim czasie następuje przedawnienie?


I liczyłaś na to, że się przedawni i nie chciałaś zapłacić? To już szczyt! Zapewne dostałaś ją za zerwanie umowy albo coś takiego?
Ja na Twoim miejscu już dawno bym to zapłaciła i dziwie się, że jeszcze tego nie zrobiłaś..
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 13:21
Tutaj o tym kiedy nieściągnięte długi się przedawniają
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 16:29
Taaak i kazdy bedzie czekal, a zjego dlugi sie przedawnia :D
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 11:14
Każdy będzie pamiętał o dlugach... Tutaj chodzi o pieniadze. Na miejscu autorki już dawno bym zapłacił ten długo bo potem mogą być jedynie problemy.
Tak samo trzeba się pilnować ze spłatą kredytów w bankach czy ze spłatą rat.
Jeśli nie zapłacimy chociażby złotówki to na pewno po czasie dostaniemy pismo z upomnieniem oraz z naliczoną karą, która na pewno nie będzie taka niska.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 12:10
to jakaś drobna kwota, pewnie są już wpisy w KRD więc w przypadku wniosku o kredyt decyzja negatywna, tak samo mogą być trudności przy podpisywaniu umów o telefon, tv lub internet...operatorzy sprawdzają bazy dłużników
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 15:46
To nie tylko banki maja wglad? Jesteśmy prześwietlani przez wszystkich i wszystko. Masakra.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 8:24
Oczywiscie,że nie tylko banki.
Do Krajowego Rejestru Długów może zajrzeć sobie każdy. Również Ty :)
Czasami się to przydaje. Na przykład podczas planowania wakacji. MOżesz sobie zerknać czy biuro, z którym chcesz wybrać się na wycieczkę nie posiada zadłużenia.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 10:42
Roszczenia kredytowe tez moga sie przedawnić. kiedy? O tym tutaj Ale czy warto czekac?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 11:11
I co, kazdy bedzie czekal az sie przedawni. Bez przesady, zreszta tak jak jest tu napisane i tak sa wszelkie mozliwe rejestry, dlatego lepiej mieć wszystko pospłacane.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.1.2015 15:52
Aleksandra napisał
I co, kazdy bedzie czekal az sie przedawni. Bez przesady, zreszta tak jak jest tu napisane i tak sa wszelkie mozliwe rejestry, dlatego lepiej mieć wszystko pospłacane.
Pewnie sa osoby,ktore czekaja, tak samo jak takie ktore oszukuja US myslac,ze sie nie wyda.
Cytuj
Odpowiedź