• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank pocztowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 15:36
Od jakiegoś czasu słyszę w telewizji o banku pocztowym .Co o nim sądzicie ,czy mieliście już tam konto , czy opłaca się w banku pocztowym wsiąść kredyt.Jeżeli tak czy potrzebne są zaświadczenia i czy sprawdzają w BIK.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 21:47
Nie pchałabym się na Twoim miejscu do Banku Pocztowego. Moja babcia miała tam konto i do tej pory żałuje że dała się na nie namówić. Nie wiem jak jest tam z kredytami. Najlepiej by było gdybyś poszedł zapytać ale wydaje mi się że sprawdzają BIK. W końcu każdy bank to robi prawda? Gdybym była na Twoim miejscu poszukałabym innego banku.
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 14:28
Tak , na bank pocztowy wiele osób teraz narzeka , większość znajomych miało tam konta a teraz żałują tej decyzji.A co do kredytu to i tak sprawdzają zdolność kredytową wiec nie ma po co się tam pchać .A jeżeli chodzi o kredyt to udaj się do PKO tam uzyskasz wszelkie informacje co do dokumentów jakie będą ci potrzebne i jeżeli wszystko będzie w porządku to kredyt otrzymasz w normalnym banu .
Cytuj
Malessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:21
A ja za to nie jestem jakoś pozytywnie nastawiona do PKO , wydaje mi sie że są tam bardzo negatywnie nastawieni do klienta. Miałam okazje być w tym banku pare razy i odniosłam wrażanie jak bym im przeszkadzała swoją obecnością. Może nie w każdej siedzibie tak jest ale w moim mieście na pewno.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:06
W banku pocztowym to daj sobie spokój ,w reklamie tylko wszystko ładnie i pięknie wygląda a rzeczywistość jest inna ,wiem o tym dokładnie bo wielu znajomych to przechodziło.A co do PKO to zgodzę się pracują tam osoby tak zadufane w sobie że nawet nie warto tam zaglądać .Jest wiele banków gdzie miło obsługują ,być może w którymś z nich otrzymasz atrakcyjny kredyt.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:06
Nie wszyscy jednak tak uważają ,znam kilka osób które w PKO nie miały szans na kredyt a w banku pocztowym bez problemu dostały .Może trochę się zgodzę z odsetkami są tam wysokie ale dla osób które nie mają wyjścia to jedyny ratunek.I do tego wszelkie przelewy bez opłat i to chyba najbardziej przyciąga klientów .
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:18
Ja i tak mimo wszystko nie zaufała bym bakowi pocztowemu. No jakoś mi sie to kupy nie trzyma. Poczta jest od paczek i listów a nie zakładania, kont czy pożyczek. Dobrze nie potrafią paczki upilnować a co dopiero nasze pieniądze. Jak takim ludziom zaufać?
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:32
W pełni popieram , poczta jest od listów a nie żeby jeszcze zajmowała się finansami ,doczekać się nie można paczki a na kredytach się znają .Nawet u nas starszym osobą pozabierali po 10zł. z renty za usługę że dostarczą rentę ,to dopiero co z kredytem u nich jakie są tam odsetki .Ja szczerze nie polecam.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:47
to chyba większość jest jakoś sceptycznie nastawiona do ich usług. Ale to może przez to że sami jakoś nie przykładają szczególnej wagi do dbania o klienta bo przecież z usług poczty korzystać sie bedzie zawsze.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:23
Wydaje mi się że przez podejście do klienta .A nie pamiętacie jak paczki nie docierały do odbiorcy ,sama na własnej skórze się przekonałam .I tutaj poczta straciła zaufanie i teraz wiele osób jej nie ufa a kredyt to przecież poważna decyzja.
Cytuj
Odpowiedź