• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank pocztowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:58
No wiecie to że w poczcie jest bank to jest takie wyjście na potrzeby klienta i wydaje mi się że w ten sposób chcą trochę odbudować swój wizerunek i to jak wcześniej zawalali inne sprawy. Trzeba dac im szanse.
Cytuj
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 22:24
Być może kiedyś paczki nie docierały do klientów, ale trzeba przyznać, że od tamtego czasu jakość usług pocztowych znacznie się poprawiła. Przynajmniej ja nie narzekam. Paczki zawsze szybko do mnie docierają, czasami nawet szybciej niż się spodziewam. Co do banku pocztowego to nie mam zdania. Nie korzystałem z ich usług więc za dużo nie mogę powiedzieć.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 22:10
Masz racje usługi pocztowe się o niebo poprawiły ,być może bank na poczcie jest dla niektórych lepszym rozwiązaniem .Z tego co wiem wiele osób skorzystało z konta pocztowego .Myślę że osoby które maja konto na poczcie to chętniej wolą wziętość tam kredyt ,gdyż mają przekonanie do ich pracy .
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:29
No tak jakaś część osób przekonała sie do tego banku pocztowego chociaż ja osobiście chyba bym sie kilka razy nad tym, zastanowiła. Wiem że przelewy przez taki bank idą dzień dłużej niż w normalnym banku.Ale moja znajoma ma u nich konto i jeszcze nie narzekała wiec chyba trochę sie poprawili.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 9:07
Oczywiście że tak usługi na poczcie się o niebo poprawiły .Teraz wiele osób zakłada u nich konto ,przecież mają atrakcyjne oferty .A co do kredytów to niejedną osobę znam co brała i nie narzeka ,więc myślę że wszystko uległo zmianie i można śmiało z ich usług korzystać .
Cytuj
natan1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:33
A ja nie jestem do nich pewna ,nawet w ostatnim czasie potrafiła mi się paczka zagubić a co dopiero mieć u nich konto czy brać kredyt .Jak oni maja takie problemy ze zwykłymi przesyłkami to co dopiero z kredytem odsetkami .Nie boicie się że coś po maglują i wasze długi będą rosły zamiast maleć .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 12:25
Wcale tak nie jest z Bankiem pocztowym .Wielu moich znajomych korzystało z ich usług i są zadowoleni .Jak na bank pocztowy to naprawdę są perfekcyjni i mają ciekawe oferty .Być może ludzie jeszcze nie do końca są przekonani do takich banków ,ale myślę że z czasem więcej osób będzie korzystało z ich usług .
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:47
ewelina napisał
Wcale tak nie jest z Bankiem pocztowym .Wielu moich znajomych korzystało z ich usług i są zadowoleni .Jak na bank pocztowy to naprawdę są perfekcyjni i mają ciekawe oferty .Być może ludzie jeszcze nie do końca są przekonani do takich banków ,ale myślę że z czasem więcej osób będzie korzystało z ich usług .


Ja wcale nie jestem przekonana i nie wiem czy kiedykolwiek skorzystam. Uważam, że jak jedno robią dobrze, no w miarę dobrze to powinni zająć się tym co robią a nie rozszerzać się jeszcze o usługi bankowe.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:31
natan1 napisał
A ja nie jestem do nich pewna ,nawet w ostatnim czasie potrafiła mi się paczka zagubić a co dopiero mieć u nich konto czy brać kredyt .Jak oni maja takie problemy ze zwykłymi przesyłkami to co dopiero z kredytem odsetkami .Nie boicie się że coś po maglują i wasze długi będą rosły zamiast maleć .


MI się ciągle gubią. JUż nie wspomnę o tym ile razy reklamacje składałam.Ręce mi czasami opadają. Nie wiem jak egzystują w tych usługach bankowych ale ja bym się wstrzymała.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:26
też słabo według google wpisałem dobie bank pocztowy opinie i tu http://www.ebroker.pl/banki-opinie/bank-pocztowy/29 wyskoczyło 3/9 gwiazdek - ale czego się spodziewać po banku pocztowym?
Cytuj
Odpowiedź