• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozbita szybka w smartfonie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 9:18
Hej.
Upadł mi telefon na podłogę i rozbiła się szybka. Telefon mam na gwarancji. Czy to podlega gwarancji, czy szybkę mam wymienić we własnym zakresie? A jak potem coś mi sie zepsuje to gwarancja to obejmie, jeżeli wcześniej poza nią wymienię tę szybkę?
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 16:42
Witam. Nie podpowiem Ci co zrobić w tym wypadku, ale na przyszłość możesz sobie zabezpieczyć smartfon. Są takie wzmacniacze chroniące szybkę przed upadkiem w postaci folii albo nakładki ze szkła hartowanego. Ja mam folię i nawet dzięki niej wydaje mi się bardziej czytelniejszy ekran.
Cytuj
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 17:01
Cześć.
Niestety nie podlega to gwarancji. Jestem w temacie , bo sam w ubiegłym tygodniu miałem taką przygodę. W moim wypadku koszt 250 zł +30 zł za ta folię, chyba w promocji była. Na nową szybkę mam trzy miesięczną gwarancję, jakby coś się działo złego.
Cytuj
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 19:42
Są takie skórzane kabury. Ma ktoś może? Czy one dostatecznie chronią telefon przed pęknięciem wyświetlacza? Wydaje mi się, że są dobre, ale bardzo mi się nie podobają. Te wszystkie telefony są coraz bardziej delikatne.
Cytuj
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 12:40
Jak dla mnie każde zabezpieczenie, które spełnia swoje zadanie jest lepsze niż taki piękny telefon bez. Głownie dziewczyny i gadzeciarze boja się tych zabezpieczeń przed upadkiem. Ja mam kaburę, faktycznie nie wygląda najpiękniej, ale spełnia swoje zadanie doskonale.
Cytuj
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 11:43
Takie upadki zdarzają się większości ludzi. Niestety nie obejmuje tego gwarancja. Warto podzwonić i porównać ceny wymiany szybki w kilku punktach usługowych. U mnie różnica w cenie wynosiła 120 zł.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2016 9:25
Ja wam polecam kupic oslonke i zapobiegac takim wypadkom. Cena to 40 zl.
Cytuj
fotoakuku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2016 10:01
Niestety gwarancja tego nie obejmuje nawet pewnie ubezpieczenie nie. To jest chyba najczęstsza przyczyna uszkodzeń. Trzeba po prostu uważać.
Cytuj
Odpowiedź