• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

odstapienie od umowy- czy mozna?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 16:47
hej.chciałbym odstapic od umowy, bo popadlem w klopoty finansowe- utrata stalej pracy.abonament teraz jest dla mnie stanowczo za wysoki.jestem w Plusie.czy jest mozliwosc odstapienia od umowy, albo zamiana jej na na inna z mniejszymi oplatami?
Cytuj
Dick

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 10:21
Wczoraj leciała jakaś reklama,że można w ciągu trzech miesięcy wycofać się bez konsekwencji z umowy z telefonem,więc można.Pewnie różnie to wygląda u różnych operatorów.A w jakiej sieci masz umowę?
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 10:54
deb napisał
hej.chciałbym odstapic od umowy, bo popadlem w klopoty finansowe- utrata stalej pracy.abonament teraz jest dla mnie stanowczo za wysoki.jestem w Plusie.czy jest mozliwosc odstapienia od umowy, albo zamiana jej na na inna z mniejszymi oplatami?

Bez konsekwencji można odstąpić w ciągu 14 dni od zawarcia umowy,tak jest u większości operatorów.Po tym co piszesz jesteś po tym terminie.Wydaje mi się,że jeżeli masz umowę z promocją to nie możesz a jak zerwiesz to są duże kary.
Cytuj
robven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 15:19
Ja swego czasu chciałem zerwać umowę u jednego z operatorów i w punkcie obsługi klienta poinformowano mnie, że i owszem będę mógł to zrobić przed czasem - do końca umowy miałem wówczas ok 8 miesięcy, ale będę musiał ponieść koszty w wysokości o ile się nie mylę w granicach 400 złotych, więc sobie to odpuściłem. Najlepiej dokładnie przewertować umowę, bo może nie wszędzie tak to wygląda.
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 20:18
Każdy chyba jak chciał zrezygnować z umowy to jej jednak nie zrywał ze względu na opłaty.Specjalnie wciskają ludziom jakieś promocje i z tego to już sie w życiu nie idzie wycofać.Powinni jednak dać możliwość rezygnacji z powodu zdarzenia losowego.
Cytuj
justyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2016 15:26
Niestety nie mozna się wycofać.Tak to wszystko jest skonstruowane,ze działa na korzyść operatora a nie naszą. Kiedyś zepsuł mi się telefon z mojej winy i niestety nie dał się nareperować. Musiałam kupić sama nowy aparat, przełożyć kartę i skończyć spłacać abonamet.
Cytuj
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 10:41
Umowa zawierana jest na czas określony i nie ma mowy o jakimkolwiek jej zerwaniu bez konsekwencji finansowych. Ostatnio czytałem, że zapomniałem jaki operator daje możliwość wycofania się z umowy w ciągu chyba 3 miesięcy.
Cytuj
Profesor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 17:25
A nie było podpisanej ustawy przez prezydenta Kaczyńskiego, że jednak można zerwać umowę albo przenieść numer do innego operatora bez konsekwencji? To miało chyba związek z UOKiK, która nakazała operatorom pozmieniać regulaminy.To było parę lat temu.
Cytuj
jaqen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 16:18
Ustawy ustawami a oni i tak kombinują jak mogą. Co da czytanie umów, jeżeli są tak pokrętnie napisane, ze człowiek mało co z tego zrozumie? Słyszałem, ze nawet co poniektórzy automatycznie umowe przedłużają i potem kary wlepiają jak człowiek zmieni numer czy operatora.
Cytuj
Odpowiedź