• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

"Power bank"- korzystanie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
panek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2016 22:17
Czy mówiąc po polsku bank energii służy tylko do podładowania baterii , czy można normalnie jak zwykłą ładowarką napełniać energią baterię? MOZNA CHODZIC Z TELEFONEM JAK SIĘ ŁADUJE POWER BANKIEM ,NP . W TOREBCE CZY TELEFON MA LEŻEĆ NA STOLE ?Ja ka się dużo w taki sposób ładuje to się nic w gnieździe nie dzieje?
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 10:28
Sama korzystam i nie wyobrazam sobie już życia bez niego.Mam taki tryb pracy ,ze nie zawsze mam gniazdko sieciowe pod reka .Ja chodze z ładowaniem i wtedy telefon jest w kieszonce torebki i nic się nie dzieję .Oczywiście ,że tel .nie lata mi po całej torebce ,ale wkładam go do kieszonki do tego przeznaczonej ,więc się nie przemieszcza.Mozna naładować cała baterię a nie tylko podładowac .
Cytuj
Bajtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 11:18
Fajna rzecz, kupilem sobie, ale taki troche po taniosci. Nie narzekam, ale chyba kupie jakis lepszej jakosci:)
Cytuj
Marta12

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 14:47
Bardzo przydatne urządzenie :) można iść po mieście i ładować :) jak tu żyć bez power banku ;)
Cytuj
http://marketing.z-plusem.pl/
Hattack

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 20:48
Tez mam. Takie czasy ,ze człowiek bez telefonu jakoś inaczej funkcjonuje. Ja mam z racji pracy i utrudnienia z dostępnością gniazdka elektrycznego. Czasami te po taniości też sa całkiem niezłe. Będziesz miał kasę, kupisz lepszy. Wszystko w swoim czasie.;) Też kiedyś miałem tani.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 20:13
A wie ktoś w jakiej cenie mozna kupić już w miare dobry power bank? Nie chodzi mi o najtańszy, ale w miarę niewygórowanej cenie i żeby mi trochę posłużył. Co polecacie?
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.4.2016 17:16
Hmmm, nie wiem za bardzo co dla ciebie oznacza ta niezbyt wygórowana cena? Można kupić już i za 6 zł.:) http://www.deus.pl/power-bank/x-power-xl-czarny.html ja mam taki i wiem, że na długo mi posłuży i jest bezpieczny w użytkowaniu.
Cytuj
ella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 20:47
Może poleciłby ktoś wypróbowany model power banku? Chodzi mi głównie o bardzo dobra jakość i żebym mogła w razie potrzeby porządnie naładować telefon. Będę sporo wyjeżdżała i niestety poza zasięgiem będzie raczej gniazdko elektryczne.
Cytuj
ludwik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2017 13:19
Powerbank to chyba jeden z lepszych rozwiązań dla użytkowników smartfonów, gdzie bateria lubi rozładować się w najmniej oczekiwanym momencie :)
Cytuj
witek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2018 14:42
Mój powerbank normalnie mi ładuje smartfona ;) leży tak sobie jakiś czas, podładuje go i odłączam normalnie.
Cytuj
Odpowiedź