• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Huawei Nexus 6P - wady i zalety - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bradley

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 9:49
Witam .Właśnie przymierzam się do kupienia tego modelu.Rynek taki zarzucony ,że już dla kogoś nie znającego sie zbytnio na rzeczy - nie do ogarnięcia. Huawei Nexus 6P jest jednym z najciekawszych smartfonów obecnej generacji z Androidem .Jak dla mnie ma świetny ekran i świetne komponenty w porównaniu z wcześniejszym,no i długi czas pracy baterii. Macie jakieś swoje spostrzeżenia?
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.4.2016 9:44
Mam 6P od kilku miesięcy, i w sumie mam neutralne odczucia - ani nie jestem nim zachwycony ani nie wydaje się beznadziejny.Brak obsługi zewnętrznych kart SD to niewątpliwy minus . Ale pochwalam ładowanie. Jest dużo szybsze, transfer do komputera (jak jest potrzebny) tez. A nie długo wszystkie urządzenia będą miały USB-C.Nie ma co narzekać .Ogólnie jak dla mnie jest ok.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 13:00
Moja opinia będzie kobieca.Dla mnie jest przede wszystkim ładnie wykonany- piękna metalowa obudowa i bardzo staranna.Korzystanie z niego to czysta przyjemność i urządzenie dobrze leży w ręce.Jak dla mnie cena jest zbyt wygórowana, ale od czego są raty? ;) Prezentuje się fenomenalnie, ale to ładne co się komu podoba.Jak dla mnie wychodzą super robione nim zdjęcia.
Cytuj
IfonaTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 14:49
patkanka napisał
Moja opinia będzie kobieca.Dla mnie jest przede wszystkim ładnie wykonany- piękna metalowa obudowa i bardzo staranna.Korzystanie z niego to czysta przyjemność i urządzenie dobrze leży w ręce.Jak dla mnie cena jest zbyt wygórowana, ale od czego są raty? ;) Prezentuje się fenomenalnie, ale to ładne co się komu podoba.Jak dla mnie wychodzą super robione nim zdjęcia.
O faktycznie bardzo ładny :)
Cytuj
Odpowiedź