• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Super szybki internet T- MOBILE - NAJLEPSZY DLA FIRM ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 19:57
HEJ WSZYSTKIM .WLASNIE PRZYSZŁA DO MNIE NA POCZTĘ TAKA OFERTA DLA FIRM .SZYBKOŚC INTERNETU DOBRA I BEZ LIMITU , CENA OKAZJA - ROK ZA ZLOTOWKE .MOZE KTOŚ WIE CZY TO TRZEBA POTEM PRZEDLUZAC ,CZY MOZNA ZREZYGNOWAC?TYLKO ZA BARDZO NIE ROZUMIEM O CO CHODZI Z TYM PRZYLACZENIEM 3 UZYTKOWNIKOW .MOZE KTOS COS WIECEJ WIE ? WARTO?
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2016 21:58
tez to widzialem .to ta reklama z kotem? chyba nie mozna tak sobie po roku zrezygnować ,tylko w ofercie podany jest abonament na następny rok.wiesz ,za duzo by bylo chetnych na ten rok za zlotowke a im pewnie zalezy ,zeby juz zostac a nie uciekac po roku.probowalem sie dodzwonic ale cos mnie xle przekiorywowalo na infolini.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 13:06
pamiętaj, że szybkość jest zawsze DO, a z tym brakiem limitu również można polemizować...

generalnie mam net w T-mobile i nie narzekam, ale nie kierujcie się hasłami reklamowimy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Jula

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:08
A ja mialam w t-mobile i krucho bylo z zasiegiem, nawet jak jest lte to nie wszedzie mozna jeszcze z tego korzystac.
Cytuj
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 19:57
W reklamach to wszystko jest szybkie za darmo i bez limitu.Ja zrezygnowałam z internetu swego czasu od Plusa ,bo to była jakaś jedna porażka .Pewnie teraz sie zmieniło na korzyść ,bo i konkurencja duża jest.Ostatnio przeglądalam oferty od firm i stwierdziłam ,że to jest drożyzna jednak .Niby promocje ,ale zrezygnowac z nich potem wcale nie jest łatwo a wręcz jest to niemożliwe z powodu kar.
Cytuj
Odpowiedź