• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange - wszystko za darmo. CO SĄDZICIE O OFERCIE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 10:04
Witam .Właśnie chce kupić mojej córce na urodziny nowy smartfon.Pełno teraz w TV reklam orange - wszystko za darmo.Na czym to polega? Domyślam sie tylko ,ze trzeba pewnie kupić starter ,ale co z reszta ? Niemożliwe ,zeby sobie rozmawias i smsowac bez zasileń ? Starter na tą ofertę jest w jakijś określonej kwocie? A moze lepiej opłacałoby mi się wziąć smartfon na abonament? Corka bardzo dużo smsuje ,rozmawia i korzysta z internetu.Co radzicie?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

14.3.2016 11:57
Nad telefonem trzeba by się zastanowić jak wyjdzie cenowo w abonamencie.
W Orange mogą być dwie opcje: dowolna oferta na kartę+pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2GB" w cenie 35 zł/miesięcznie (MMSy są rozliczane poza pakietem) lub abonament bez telefonu 29,99zł miesięcznie rozmowy komórkowe i smsy nielimitowane, 1GB internetu, rozmowy na stacjonarne -10 zł/miesiąc, MMSy - 10 zł/miesiąc. Czyli tu chyba lepiej wychodzi oferta na kartę.
Możesz też zainteresować się Virgin #BezLimitu. Tam w pakiecie za 29zł na miesiąc są rozmowy i SMSy do wszystkich bez limitu +4GB internetu (5GB dla przenoszących numer), ten pakiet nie obejmuje MMSów, które są rozliczane według cennika. Za zamówienie startera z powyższego linka dostajesz doładowanie 29 zł gratis.
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 18:17
Dzięki za podpowiedź .Sam szukam aktualnie dla mojej babci .Z tej oferty Virgin #BezLimitu skorzystam na pewno. Rozumiem ,ze nie potrzebna jest zadna umowa i że mozna zrezygnowac w każdej chwili?Czy po starter mam iśc do punktu ? czy dostępny jest online? Cieszy mnie też to doładowanie na strat.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

15.3.2016 7:58
Virgin ma ofertę tylko na kartę, czyli żadnego abonamentu. Starter można nabyć w punkcie lub online, ale promocyjne doładowanie, o którym pisałem dostajesz tylko przy zakupie online.
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 15:16
Karol napisał
Virgin ma ofertę tylko na kartę, czyli żadnego abonamentu. Starter można nabyć w punkcie lub online, ale promocyjne doładowanie, o którym pisałem dostajesz tylko przy zakupie online.
Teraz oferty na kartę w wielu przypadkach są atrakcyjniejsze niż abonamenty.
Cytuj
ymcm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 15:58
hmmm może podpowiesz w jakiej ofercie jest atrakcyjne branie telefonu na kartę ? Wiesz , wszędzie jest natłok reklam i jak wiadomo powiedzą tylko tyle ,żeby człowieka zachęcić do brania.Najlepiej to dowiedzieć się wszystkiego od kogoś kto już w danym pakiecie ma .
Cytuj
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 15:24
ymcm napisał
hmmm może podpowiesz w jakiej ofercie jest atrakcyjne branie telefonu na kartę ? Wiesz , wszędzie jest natłok reklam i jak wiadomo powiedzą tylko tyle ,żeby człowieka zachęcić do brania.Najlepiej to dowiedzieć się wszystkiego od kogoś kto już w danym pakiecie ma .
Virgin Mobile, jest wszystko za free, za 30 zł.
Cytuj
Irenka

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:34
Kowalewowski napisał
ymcm napisał
hmmm może podpowiesz w jakiej ofercie jest atrakcyjne branie telefonu na kartę ? Wiesz , wszędzie jest natłok reklam i jak wiadomo powiedzą tylko tyle ,żeby człowieka zachęcić do brania.Najlepiej to dowiedzieć się wszystkiego od kogoś kto już w danym pakiecie ma .
Virgin Mobile, jest wszystko za free, za 30 zł.
Podpisuje się jakąś umowe?
Cytuj
Odpowiedź