• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zaginiona karta gwarancyjna na smartfona na abonament.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 20:39
Witam .Zepsuł mi się smartfon ,oddałam do reperacji do takiego punktu usługowego na osiedlu.Dziś zadzwonil pan i powiedział ,że tego nie zrobi ,bo nie da rady.Zacząlem szukać karty gwarancyjnej i jej nie ma ,bo nie wiem gdzie jest pudełko.Czy da sie coś z tym zrobić ? Czy aparat nadaje sie juz tylko do wyrzucenia?
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2016 9:37
Tez mi się kiedyŚ zgubiła karta gwarancyjna. Poszedłem do punktu i na podstawie moich danych wysłali gdzieś jakieś pismo.Dostałem duplikat.Z nim zostawiłem telefon w biurze obsługi i dostałem zreperowany.Teraz spróbuj to załatwić przez infolinie .Wydaje mi sie ,ze tez tak mozna ,bo wiele spraw można załatwić online ,żeby ułatwić życie klientom .
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 18:09
Mi sie wydaje ,ze jezeli jest sie stałym klientem i ma telefon to na wszystkie zaginione dokumenty mozna uzyskac dupilkat.Przeciż zdarzają sie wypadki losowe ,ze coś zginie.Nie wiem tylko jak długo trwa taka procedura odzyskiwania dokumentów i czy sie za to cos płaci.
Cytuj
Odpowiedź