• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Granie na czekanie w Plusie - jak wyłączyć .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 16:03
Hej .Mam nowy telefon na abonament w Plusie .Nie chciałem takiej opcji ,ale ja dostałem - granie na czekanie.Taką mam jak dla mnie irytująca melodię ,ze wstyd .Jak to wyłączyć ? Da się zrobić to samemu ? Czy mam dzwonić na infolinię?Juz w sumie próbowałem ,ale sie nie dodzwoniłem ,bo niestety pogubiłem się w tym wybieraniu .
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 9:53
sprawa banalna ,jak w przypadku większości takich bajerów w fonach .Wystarczy wysłac sms pod numer 80333 DEZAKTYWACJA. W Plusie możesz jeszcze zawiesić tą usługę. W tym przypadku należy wysłać SMS o treści "WYLACZ" na numer 333. Opłata za zawieszenie 2,5 PLN z VAT. Wysłanie wiadomości SMS na numer 8333: bezpłatnie.Możesz również wyłączyć tą usługę poprzez stronę ,poszukaj w Plusie .To granie na czekanie to nazywa sie - czasoumilacz.:)
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 15:18
Tu masz o tym http://www.comperia.pl/telekomunikacja/28654-jak-wylaczyc-czasoumilacz-w-plusie.html
Cytuj
Zrywka

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:37
Tez miałam podobna zagwozdkę, bo ostatnio dzwoni do mnie koleżanka i pyta: kiedy wreszcie wyłączysz to: Last Christmas. A ja zupełnie zapomniałam. I tak bym miała do kolejnych Świąt.
Cytuj
ala st

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 21:31
Niekiedy taka muza leci ,ze szok.Też tak miałam ,bo teraz to chyba wszedzie taki bonus za darmo dają .Zebym jeszcze jakąś melodię miała na poziomie .Wcale nie wiedziałam ,ze to mam .Powiedział mi kolega z pracy ,który do mnie zadzwonił .Moj czasaoumilacz rozbawił go do łez.;)Najgorsze jest to ,ze czlowiek nawet nie wie co dostaje w pakiecie
Cytuj
Karolakowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:40
ala st napisał
Niekiedy taka muza leci ,ze szok.Też tak miałam ,bo teraz to chyba wszedzie taki bonus za darmo dają .Zebym jeszcze jakąś melodię miała na poziomie .Wcale nie wiedziałam ,ze to mam .Powiedział mi kolega z pracy ,który do mnie zadzwonił .Moj czasaoumilacz rozbawił go do łez.;)Najgorsze jest to ,ze czlowiek nawet nie wie co dostaje w pakiecie
Jak kiedys pracowałam na infolinii, t ludzie potrafili miec na prawde przeozne te melodyjki, a i w lipcu LastChristmas sie zdarzało :)
Cytuj
Aga33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 13:01
Jak bardzo denerwuje mnie gdy ktoś ma jakąś muzykę na czekaniu :P Nie lubię bardzo tego
Cytuj
http://moda.z-plusem.pl/
Odpowiedź