• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon dla 9latki? I jaki abonament?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KacperL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 12:47
Poradźcie mi proszę ,jaki telefon i w jakim abonamencie kupić 9latce? Wiem ,że ma robić bardzo dobre zdjęcia , ma mieć fajne gierki i ,żeby oprócz kontaktu z rodziną głównie mogła moja chrześnica korzystać z mp3.Aaa i najważniejsze - ma być PIĘKNY.Może zagląda tutaj ktoś z rodziców i mi konkretnie podpowie? Moge się zmieścić w abonamencie ok 50 zł. miesięcznie .A może lepiej kupić tel. za gotówkę ?
Cytuj
kalina00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 17:01
Jestem mamą 8 latka i serio moje dziecko nie ma tzw.komórki.Jest stale pod moja opieką ,odwożone do szkoły i na zajęcia i przywożone. do szkoly telefon tez nie jest jej potrzebny a jesli chce zadzwonic do dziadkow to moze mnie o to poprosic,poza tym mamy stacjonarny telefon tez. telefony komorkowe to zmora w dzisiejszym swiecie.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 11:17
Bez przesady .Wszystko jest dla ludzi i dla tych małych też, tylko trzeba podejśc z umiarem i zdroworozsądkowo . Poszukaj w necie jakiegoś dziewczęcego telefonu bez dodatkowych funkcji.A ten abonament? Jak dla mnie stanowczo za wysoki.Bardzo ładnym telefonem w kolorze różowym jest Nokia Lumia 710 .Kolor na pewno sie spodoba i mógłby byc tylko na doładowanie .Nie uważasz ,że takiemu dziecku nie potrzebny jest abonament i to w takiej kwocie?
Cytuj
Mariona

Niezarejestrowani

8.3.2020 8:07
ja to myślę, że huawei mate 10 byłby wystarczający dla 8-latki, ewentualnie któryś xiaomi tak żeby mieścić się w abonamencie 50zł https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-mate-10-lite/. I abonament, albo karta nawet lepsza dla dziecka
Cytuj
Odpowiedź