• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefony Huawei.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 19:18
Siema! Ostatnio zauważyłem duże zainteresowanie telefonami Huawei. Pojawił się ostatnio model Huawei P8, który wydaje się bardzo atrakcyjny. Może ktoś wie, gdzie jest dostępny w najkorzystniejszej ofercie? Nie jest modelem dosyć tanim .Czy warto sie na niego skusić?
Wypowiedź została zmieniona przez: marcinaz 16.2.2016 19:18
Cytuj
Elbi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 17:03
Co do jakości wykonania nie ma się do czego przyczepić .Przesadą według mnie jest cena, bo mimo ,że mianuje do bycia flagowcem, to jego podzespoły nie są z najwyższej półki.Ponoć robi świetne jakościowo zdjęcia.
Cytuj
Lucjann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 15:29
Każda nowinka kusi :) tym bardziej im wyższy poziom reprezentuje.Moj syn coś o tym telefonie wspominał i teraz gania i szuka jak najlepszej oferty dla studenta.Ale juz niedługo ten telefon zostanie przebity przez inny model i tak sie kręci machina handlu;)
Cytuj
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 14:58
Taki telefon wzięłam na umowę z abonamentem 50 zł w Orange.Jestem bardzo zadowolona z limitu danych do wykorzystania.Sam model jako kobiecie bardzo mi odpowiada pod względem wizualnym .Jestem zaskoczona świetną jakoscią zdjęć .Jak najbardziej polecam .
Cytuj
zupacebulowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 19:33
Telefony Xiaomi również podbijają rynek. W tym momencie chyba mają najkorzystniejszy przelicznik ceny do jakości.
Cytuj
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 19:44
Ja mam taki telefon z Plusa w abonamencie 80 zł. i nie dopłacałam nic .Mam abonament na rok ,wzięłam jako studentka online.Jestem bardzo zadowolona i z abonamentu ,zakresu świadczonych usług i oczywiście modelu:)Wiadomo ,że wszystko teraz sie szybko zmienia i pojawiaja sie nowinki.Chciałabym dodać ,że warto skrzętnie schować pudełko z telefonu na wypadek późniejsego odsprzedania telefonu.Jak z opakowaniem to oznacza ,ze jest niekradziony.
Cytuj
Marta12

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 14:49
Słyszałam,że Huawei mają dość słabe baterie. Nie wiem czy to prawda, osobiście mam Sony E4 i jego bateria to dopiero daje wiele do życzenia ..
Cytuj
http://marketing.z-plusem.pl/
kowalewski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 11:14
Ja nic o tym nie wiem- słabych bateriach. Huawei i to różne modele ma kilku moich znajomych i uwag co do baterii nie miał jak dotychczas nikt. Ja mam P8 Lite i mi odpowiada w stu procentach. Korzystam z niego dużo i kłopotów z nietrzymaniem baterii jak dotąd nie miałem. Telefon mam od grudnia.
Cytuj
cezarycezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 20:53
Rozmawiacie o Huawei 8 a już jest nowy- Huawei 9. Tak to wszytstko pędzi, że chyba człowiek nie da rady za tymi nowinkami nadążyć. Już się mogło pochwalić nowością a tutaj jest już coś nowszego.Ciekawe, czy te wszystkie nowe modele sa na prawdę lepsze?
Cytuj
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 20:33
Odnośnie tego nowego modelu, to według mnie zaczynają przesadzać z rozmiarami. Mam nadzieję, że ma lepszą baterię niż 8P. Mi daje radę wytrzymać jeden dzień. Trochę już go mam i zaczynam się zastanawiać, czy go nie zmienić. Może w dobry power bank zainwestować zamiast już się go pozbywać?
Cytuj
Odpowiedź