• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefony Huawei.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ferdek120

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 10:44
Zgadzam sie, telefony tej marki zyskały na popularności, sam szukałem modelu P8 lite ale w żadnej sieci nie był dostępny, tylko za gotówkę w sklepie, zdecydowałem się i nie żałuję, kosztuje mniej niż przodujący samsung, a działa lepiej. W ogóle się nie zacina, zdjęcia lepsze, no same plusy :)
Cytuj
AsiaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 15:02
ferdek120 napisał
Zgadzam sie, telefony tej marki zyskały na popularności, sam szukałem modelu P8 lite ale w żadnej sieci nie był dostępny, tylko za gotówkę w sklepie, zdecydowałem się i nie żałuję, kosztuje mniej niż przodujący samsung, a działa lepiej. W ogóle się nie zacina, zdjęcia lepsze, no same plusy :)
W orange były, chyba nawet dalej są.
Cytuj
karol-l

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 9:31
Jak dobrze poszukasz to dostaniesz bez problemu. Ja brałem w Orange w grudniu a moja siostra w Plusie. Sądzę ,że są ogólnie dostępne w abonamencie. Poza tym pojawiła się konkurencja, więc P8 moim zdaniem jest dostępna teraz na lepszych warunkach niż wcześniej.
Cytuj
AndrzejZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 18:41
Pewnie już zaraz wejdą na rynek nowe modele. Coś tam zmienią,coś dodadzą i wcale nie jestem pewien czy ten nowy będzie lepszy od poprzedniego. Kiedyś łatwiej było nareperować jak się zepsuł a teraz niestety czasami ląduje w śmietniku. Nawet nie chcą odkupić go za grosze na części. Ślepe pożądanie za modą wcale nie jest takie dobre. Klasyka zostanie klasyką.
Cytuj
Nick

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 10:22
Już u niektórych operatorów i nawet sporo potaniał Huawei P9. Ciekawe jak dalej będzie z ceną? Teraz pewnie zapotrzebowanie na ten model spadło, to zachętą jest obniżka. Ciekawe jak to ma się w abonamencie?
Cytuj
Stasia

Niezarejestrowani

10.4.2020 8:44
Mnie teraz sieć Play oferuje Huawei mate 20 pro za 150 zł miesięcznie, Myślicie, ze warto płacić tyle za ten telefon? Czytalem sporo i sam telefon mi się podoba, ale wolałbym poznać jeszcze kilka opini nt. tego telefonu
Cytuj
Odpowiedź