• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opinie o T-mobile.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 13:21
Natknęłam się ostatnio na najnowsze oferty T-mobile.Maja ciekawe i nęcące propozycje pod względem finansowym .Mnie interesuje oferta, która jest do końca tego tygodnia -pół roku za złotówkę przenieś numer.Propozycja nęcąca ,ale zastanawiam sie czy warto? Pewnie p[o tym pół roku trzeba przedłużyć umowę i już nie będzie tak tanio? A może ktoś mi podpowie jaka jest tak ogólnie jego opinia o tym operatorze?
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

15.2.2016 13:37
Róża napisał
Natknęłam się ostatnio na najnowsze oferty T-mobile.Maja ciekawe i nęcące propozycje pod względem finansowym .Mnie interesuje oferta, która jest do końca tego tygodnia -pół roku za złotówkę przenieś numer.Propozycja nęcąca ,ale zastanawiam sie czy warto? Pewnie p[o tym pół roku trzeba przedłużyć umowę i już nie będzie tak tanio? A może ktoś mi podpowie jaka jest tak ogólnie jego opinia o tym operatorze?
Radze uważać, patrz na ukryte opłaty, to co dostaniesz na rachunku moze sie roznic od tego co mialo byc.
Cytuj
WeronikaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 10:45
Te przestrzegam, jesli czegos szukasz, to wez pod uwage virgin mobile, maja na prawde dobra oferte, tyle że na kartę..
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 15:04
A mi się wydaje ,ze takie cudowne oferty ma nie tylko T-mobile.Lepiej przejrzyj oferty kilku operatorów a najlepiej by było ,gdybyś pochodziła po punktach i zapytała konkretnie.Oferty internetowe nie pokrywają się często z tymi w punktach.Ja od lat jestem wierny Plusowi i jakoś nie mam ochoty go zmieniać .Wydaje mi się ,że tanio nie zawsze oznacza dobrze.
Cytuj
Odpowiedź