• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najtańszy abonament bez limitu.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleksanderS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:18
Chcę jak najbardziej ograniczyć swoje wydatki na telefon.Nie interesuje mnie internet , tylko rozmowy do różnych operatorów,ewentualnie smsy.Słyszałem,że można mieć doładowanie za 10 zł.i rozmawiać bez limitu.Ponoć Heyah tak ma.Czy ktoś wie z czym to może być związane? Czy trzeba wziąć od nich wtedy nowy telefon z nowym numerem ?A może ktoś korzysta z tańszej oferty?
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 15:50
Wszystko zmienia się w szybkim tempie.Są coraz to lepsze warunki dla stałych jak i dla nowych klientów.Ja mam w 39,99 zł T-mobile.Pewnie masz juz telefon i swojego operatora? Może tam zadzwoń ? Albo przenieś do innego numer.Z nowym telefonem jest chyba zawsze drozej.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 16:06
Szukałem właśnie czegoś dla siostry i może i Tobie się przyda https://virginmobile.pl/oferta/freemium.Jak dla mnie super oferta ,bez koniecznosci zasilania wielkimi sumami.
Cytuj
Kryspin

Niezarejestrowani

11.2.2016 21:58
Faustyn napisał
Szukałem właśnie czegoś dla siostry i może i Tobie się przyda https://virginmobile.pl/oferta/freemium.Jak dla mnie super oferta ,bez koniecznosci zasilania wielkimi sumami.

A, można tą ofertę połaczyć jeszcze z kredytem Raiffeisen. I wtedy masz jedną ratę, działa to tak ze dostajesz starter plus telefon na raty. Możecie poszperać w necie bo sam się zastanawiam.
Cytuj
Odpowiedź