• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon dla studenta .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ankaba

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 9:14
Studiuje pierwszy rok.Wcześniej telefon miałam na umowę ,którą zawierali mi rodzice .Właśnie się teraz kończy .Czy jako student, bez udokumentowanych dochodów mogę sama podpisać umowę na nowy telefon? Może ktoś mi podpowie u jakiego operatora?
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 19:11
Jestem w temacie .Jako student jak najbardziej możesz skorzystać z samodzielnego zawarcia umowy z operatorem.Ograniczeniem jest czasami wysokość abonamentu ,albo cena wybranego modelu.Ja zawarłem taka umowę przez internet.Za trzy dni kurier dostarczył mi umowę i wybrany model do domu .
Cytuj
kwestor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 9:28
Ja też brałem w ten sposób telefon .Wybór jest bardzo duży i warto poszukać u różnych operatorów i przejrzeć promocje.Czasami jeden model jest za dopłatę 200 zł. a u innego tylko za 1 zł. tylko Żeby zaoszczędzić czas warto zajrzeć do przeglądarki.A może tylko przenieś numer i dostaniesz jakąś ciekawą ofertę?
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 20:15
Jakie dokumenty są potrzebne ,żebym mógł wziąć telefon na siebie? Nie trzeba mieć żadnych udokumentowanych dochodów? Wcześniej rodzice brali mi na podstawie wskazanego źródła dochodu + dowód osobisty.Ze ja mam miec dowód osobisty to zrozumiałe ,ale co jeszcze?
Cytuj
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 19:17
Też tak brałam przez net.Potrzebny jest dowód osobisty i legitymacja studencka.Wpisujesz w arkusz swoje dane osobowe i numer legitymacji ,żadnych dochodów nie potrzeba .Kurier przyniósł mi telefon z umowa za 3 dni do domu.Zrobiłam ksera dokumentów,bo myslalam ,ze potrzebne ,ale nie chciał.
Cytuj
Odpowiedź