• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nielimitowane połączenia na kartę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 9:07
Witam. Chciałbym znaleźć ofertę na kartę dzięki której mógłbym wykonywać duże ilości nielimitowanych krótkich połączeń w celu poszukiwania klientów (telemarketing). Korzystałem z oferty Orange, ale zablokowali mi kartę i napisali że to niezgodne z regulaminem ( za dużo połączeń wskazuje na cel biznesowy a oferta była dla osób prywatnych). Proszę o podpowiedź.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:18
Nawet nie sądziłem, że o coś takiego mogą się przyczepić. I to jeszcze w ofercie na kartę. Cóż, ja mogę polecić Panu ofertę w Play, z której korzystam. Taryfa nazywa się minimax i za rozmowy miesięcznie można wykorzystać maksymalnie 29,99 złotych, a po przekroczeniu tej kwoty reszta jest za darmo.
Nie wiem, co prawda, czy i oni nie przyczepią się co do ilości połączeń i czasu ich trwania, bo nigdy tak nie robiłem.
A może lepiej po prostu wziąć jednak abonament firmowy?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:40
VanElias napisał

A może lepiej po prostu wziąć jednak abonament firmowy?


Mam już jeden abonament firmowy. Telemarketing chciałbym zrobić z innego numeru. Po pierwsze mam możliwość oceny tego narzędzia (ile osób odzwania na ten numer, mogę użyczyć go telemarkerowi), a jak metoda się nie sprawdzi to rezygnuję z usługi w każdym momencie. Przy abonamencie jestem uwiązany na dłuższy okres.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Odpowiedź