• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaką najlepszą ofertę wybrać

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anastazja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 10:40
Witam. Obecnie szukam dla siebie dobrej oferty na telefon. Zalezy mi tutaj na darmowych rozmowach oraz smsach. Przydałby mi się równięż internet. Nie musi być to duży pakiet ale jakby było przynajmniej 2 GB to byłoby fajnie.
Obecnie mam na oku dwie oferty:
Virgin - 30 zl na kartę oraz darmowe wszystko

Z drugiej strony nęci mnie trochę play bo w abonamencie dają tam telefon oraz abonament nie jest dużo droższy a również jest ciekawy. Która z tych dwóch ofert Waszym zdaniem jest lepsza?
Cytuj
ebstonka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 17:14
Teraz jest tak duzo firm i tak ciagle zmieniaja sie ofert ,ze chyba nikt ci nic nie doradzi bo nie sposob.Mi skonczyla sie umowa wlasnie i mimo tego ze przenioslam sobie numer to ze starego operatora ciagle dostaje nowe oferty i to coraz bardziej kuszace.Szkoda ze nie necili mnie tak jak bylam ich klientem. ;)
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

22.2.2016 9:43
Mówisz o ofercie [url href=http://cbc1.pl/fngvi]Virgin #BezLimitu]? Trzeba zwrócić uwagę, że ten pakiet 29 zł nie obejmuje MMSów. Natomiast dobra wiadomość jest taka, że za zamówienie startera z powyższego linka dostajesz doładowanie 29 zł gratis.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

22.2.2016 9:44
Poprawiłem kodowanie.
Mówisz o ofercie Virgin #BezLimitu? Trzeba zwrócić uwagę, że ten pakiet 29 zł nie obejmuje MMSów. Natomiast dobra wiadomość jest taka, że za zamówienie startera z powyższego linka dostajesz doładowanie 29 zł gratis.
Cytuj
JulianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 12:12
ooo to mimo wszystko dobra oferta, moze sam sie skusze:)
Cytuj
Odpowiedź