• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

która sieć ma najlepszy zasięg w kraju?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 8:52
Mój syn często jeździ po całym kraju, taką ma pracę. I w większości są to wyjazdy do małych miejscowości położonych z daleka od dużych miast, gdzie niestety jego telefon z Orange nie ma zasięgu.
Jaka sieć ma w Polsce najlepszy zasięg także w takich miejscach? Syn chce sobie zmienić numer, ale nie wie na co.
Cytuj
WOjtek

Niezarejestrowani

18.11.2015 10:22
Plus ma najlepszy zasię, zarówno na telefonie jak i internet. Zreszta sa takie strony gdzie mozna to sobie sprawdzić, jesli interesuje nas konkretny region.
Cytuj
Kasieńka

Niezarejestrowani

18.11.2015 11:21
Ja mam w Orange i też nigdy nie miałam problemu z zasięgiem, wiec polecam.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 8:27
Ja przez parę lat mieszkałam w takiej małej miejscowości, dość daleko od większych miast i choć mieliśmy nadajniki i orange i plusa w pobliżu, to jednak był problem z każdą siecią. Myślę, że nikt nie może powiedzieć, która sieć ma najlepszy zasięg, bo trzeba by jeździć po kraju i sprawdzać wszystkie sieci.
U mnie żadna sieć nie miała dobrego zasięgu.
Ja jednak korzystałam z playa, bo mogłam tam przełączać zasięgi, mogłam np. korzystać z orange lub plusa. To chyba najlepsze wyjście. Czy jakaś jeszcze sieć oprócz playa tak ma?
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:34
też jeżdżę po całym kraju, telefon firmowy mam w Play i nigdy nie mam problemu z zasięgiem. Prywaty też kupiłam teraz w Play. Z Orangem miałam problemy.
Cytuj
Tereza

Niezarejestrowani

19.11.2015 12:01
Anna Kopeć napisał
też jeżdżę po całym kraju, telefon firmowy mam w Play i nigdy nie mam problemu z zasięgiem. Prywaty też kupiłam teraz w Play. Z Orangem miałam problemy.
A ja wlasnie słyszałam, ze Play ma problemy z zasięgiem. Ale widac się poprawiło.
Cytuj
kameleo22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2016 16:19
ja mam telefon z plus rzadko mam problem z zasięgiem w telefonie :)
Cytuj
http://nieruchomosci.na-dobre.pl/
Odpowiedź