• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy trudno nauczyć się obsługi Iphone'a?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dana-sto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2015 15:14
Kończy mi się niedługo umowa z operatorem i chciałam przedłużyć, a widziałam, że ma w ofercie Iphone'a. No i w sumie to bym nawet chciała taki mieć, wiadomo, że jest to trochę na pokaz, ale fajnie byłoby mieć taki gadżet, obawiam się jednak, że będzie mi się ciężko połapać w tym urządzeniu. Wiadomo, że ma on zupełnie nieznany mi system i nie wiem, czy dam sobie z nim radę. Czy ogólnie ciężko jest się przestawić z Androida na IOS?
Cytuj
Maksio

Niezarejestrowani

13.10.2015 15:29
Dołączam sie do pytania, wlasnie tez obawiam się, że moge się nie połapać, a fajnie byłoby mieć taki sprzęt:)
Cytuj
Gutek

Niezarejestrowani

14.10.2015 11:29
Bez obaw. Nauczycie się szybko. Ja najpier mialem andorida, wsyzscy straszyli, ze przerzucenie sie na cos innego to zło. Potem WP i lumnia i tez kilka chwil i dzownisz i piszesz, od niedawna ma Iphone6, najlepszy! Wiadomo ceny wysokie dosc, ale za tę jakosc warto.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 14:04
prędzej lub później się popsuje (mam już trzeciego), bateria wystarcza na 1 dzień, ale i tak go mam...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Olga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 10:03
A to racja, ja ogolnie lubie iPhony, ale psuja sie często. Zastanawiam się czy nie wziąc normanego samsunga. Chociaż nie ma co ukrywać Iphone to prestiż :)
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 11:16
Dla jednych prestiż, dla innych zarozumialstwo. Osobiście nie rozumiem tej pogoni za tym, żeby mieć coś markowego, tym bardziej, jeśli jest tak, jak piszecie, to znaczy, jęli te rzeczy się często psują.
Czy zawsze wysiada w nich to samo czy też są to różne elementy?
Dla mnie jednak jakość przedmiotu jest ważniejsza niż fakt, że posiada takie czy inne logo.
No i dziś Apple nie jest już taką ekskluzywną firmą, żeby było się czym chwalić.
Cytuj
MikolajPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2015 11:02
Moj sie zwyczajnie wylaczyl i juz nie wlaczyl, po 1,5 roku. Moja znajoma miala podobnie. Wydaje mi się, że one mimo ceny sa slabo wykonane, Apple idzie na masę, nie na jakos.
Cytuj
Kika

Niezarejestrowani

19.10.2015 13:55
Tak krytukujecie te iPhony, a kazdy kogo stac je ma. Ja sie ciagle waham, ale pewnie tez sobie kupie, bo juz pieniadze mam uzbierane.
Cytuj
Asia

Niezarejestrowani

20.10.2015 12:36
Iphony warte sa swojej ceny, polecam! A czy sie prsuja? Ja mam swoj 2 lata i zero usterek, nawet jak go wyprałam, to wysuszyłam w ryżu przez 4 dni i był ok.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 8:46
To z tym ryżem naprawdę działa?
Ja nigdy nie miałem Iphone'a, a mnie stać, więc może bez przesady, że każdy go ma, bo to nieprawda.
Nie będę się jednak wypowiadał w tym temacie, czy warto czy nie, bo po prostu nie mam wystarczających informacji. No bo czy Iphone, abstrahując od jakości wykonania, ma funkcje, których nie mają inne smartfony?
Czy coś oprócz marki usprawiedliwia tak wysoką cenę?
Cytuj
Odpowiedź