• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Która Lumia jest najlepsza?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 14:52
Chciałem sobie kupić nowy telefon i znajomi doradzili mi Nokię Lumię. Problem z tym, że gdy wpisałem to w przeglądarkę to wyskoczyło mi kilkadziesiąt różnych wyników. Nie wiedziałem, że modeli Lumii jest aż tyle!
Możecie polecić jakąś konkretną? taką z bajerami i dość szybko działającą?
Limit kwotowy to tak 600-700 złotych.
Cytuj
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:16
Ja mam model 625 i jestem zadowolony. W tej cenie spokojnie kupisz. Fajne zdjęcia i wideo można robić. Wytrzymały jest. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Ja na niego dużo nie wydałem, bo wziąłem a abonamencie. Mam go już 1,5 roku.
Cytuj
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:25
Ja miałem Lumię 532 i nie polecam. Słaba jest, wiesza się, bardzo wolno reaguje. Plusem jest to, że jest bardzo tania, można ja już za 350 złotych kupić w sklepie, więc nie trzeba się wiązać żadnym abonamentem.
Ja moją po dwóch tygodniach sprzedałem, bo by pewnie w końcu na jakiejś ścianie wylądowała.
Czy wszystkie Lumie musza być z Windowsem? Nie dałoby się jakoś na takiej zainstalować androida?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2015 12:02
dużą oferte telefonów,w tym wlasnie Noki Lumi maja na stronie sklepu internetowego Okey GSM. kupiłem tam Lumie 920 za niecałe 450zł i jestem bardzo zadowolony i z telefonu i ze sklepu. telefon dotarl szybko, jest nowy z gwarancją + cena niska. lumie 920 też polecam, duza pamięć + dobry aparat a mi na tym najbardziej zależalo
Cytuj
wojteksk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 10:02
Ja tez mam te 625 i musze powiedziec, że jest dobra. Mimo że wszyscy ostrzegali przed Lumniami, na prawdę daje rade. I to że jest na Windowsie tez mi nie przeszkadza.
Cytuj
Klara

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:14
Też nie rozumiem tego oburzenia, że niby Lumnie są złe. Lubie mój telefon, chociaż nie ma androida, co wielu uwaza za wadę. Ja myślę ze to zaleta, bo na WP bardzo dobrze mi działa. A do tego są trwałe itd.
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 13:48
W sumie sam się zastanawiałem, czy na telefonie możńa zmienić system operacyjny, jak na komputerze. Niby powinna być taka możliwość, bo smartfon to też komputer, tylko pytanie, jak się za to zabrać?
Przyznam, że ja bardzo nie lubię Windowsów, szczególnie tych najnowszych, kafelkowych.
Systemy te są bardzo niestabilne, a do tego mam obawy, czy Microsoft za bardzo by mnie ie inwigilował za pomocą tego systemu.
W tym układzie jednak android wygrywa.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

7.10.2015 10:33
Ja mam 535 i ie narzekam, tylko bateria slabo trzyma, po roku ok. 1 dzień.
Cytuj
Odpowiedź