• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy opłaca się kupić laptopa u operatora?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 7:38
Jan napisał
Ja dostałem w abonamencie Acer (czyli chyba jeden ze słabszych ;)) ale sprawuje się bardzo dobrze.


Acery nie są najlepsze, mówi się, że działają na słabszych częściach. Jednakże dzięki temu mają też zwykle niskie ceny.
Może się tak trochę podłączę pod temat i zapytam, czy gdzieś można jeszcze dostać nowy laptop z Windows 7? Czy wszędzie te 10 już tylko?
Strasznie nie lubię tego nowego systemu, ciężko tam znaleźć odpowiednie ustawienia, a chciałbym kupić nowy sprzęt.
Cytuj
KrystianPe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 9:55
Moze akurat trafił Pan na jakiś felerny model, ja w orange wzialem i działa bez zarzutu juz ponad rok, zreszta jest gwarancja.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 10:56
KrystianPe napisał
Moze akurat trafił Pan na jakiś felerny model, ja w orange wzialem i działa bez zarzutu juz ponad rok, zreszta jest gwarancja.


Być może faktycznie trafiłem na słaby model. Ale cóż, nawet w samochodach najlepszych marek trafiają się słabsze egzemplarze. Jeśli chodzi o mój konkretnie model notebooka ASUS, to wiem z opinii internautów, że ten model tak miał. Wszyscy narzekali na przegrzewanie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Rafał

Niezarejestrowani

25.9.2015 11:07
tales napisał
Jan napisał
Ja dostałem w abonamencie Acer (czyli chyba jeden ze słabszych ;)) ale sprawuje się bardzo dobrze.


Acery nie są najlepsze, mówi się, że działają na słabszych częściach. Jednakże dzięki temu mają też zwykle niskie ceny.
Może się tak trochę podłączę pod temat i zapytam, czy gdzieś można jeszcze dostać nowy laptop z Windows 7? Czy wszędzie te 10 już tylko?
Strasznie nie lubię tego nowego systemu, ciężko tam znaleźć odpowiednie ustawienia, a chciałbym kupić nowy sprzęt.
Ja mam Acera od 5 lat, laptopa, dosc juz stary jak na sprzęt i sprawuje się bez zastrzeżeń. Może i one sa trochę tańsze, ale na pewno nie jakieś wadliwe :)
Cytuj
Kosmos

Niezarejestrowani

25.9.2015 12:37
Rafał napisał
tales napisał
Jan napisał
Ja dostałem w abonamencie Acer (czyli chyba jeden ze słabszych ;)) ale sprawuje się bardzo dobrze.


Acery nie są najlepsze, mówi się, że działają na słabszych częściach. Jednakże dzięki temu mają też zwykle niskie ceny.
Może się tak trochę podłączę pod temat i zapytam, czy gdzieś można jeszcze dostać nowy laptop z Windows 7? Czy wszędzie te 10 już tylko?
Strasznie nie lubię tego nowego systemu, ciężko tam znaleźć odpowiednie ustawienia, a chciałbym kupić nowy sprzęt.
Ja mam Acera od 5 lat, laptopa, dosc juz stary jak na sprzęt i sprawuje się bez zastrzeżeń. Może i one sa trochę tańsze, ale na pewno nie jakieś wadliwe :)
No 5 lat to juz troche jak na laptopa, ale skoro chodzi bez zastrzeżeń to znaczy, ze niezły sprzęt, a jaki to model?
Cytuj
Kwiatek

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:46
Opłaca się, bo jest tanio. A jeśli juz się trafi felerny model to możesz dokupić ubezpieczenie.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 11:19
Kwiatek napisał
Opłaca się, bo jest tanio. A jeśli juz się trafi felerny model to możesz dokupić ubezpieczenie.


A jak policzyłeś że to jest tanio. Od jakiegoś czasu, w telefonii raty za sprzęt są liczone oddzielnie. Więc dowiedz się ile wynosi rata i porównaj, ile ten sam model kosztuje w sklepie
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Wiater

Niezarejestrowani

1.10.2015 12:24
Stanisław Bińkiewicz napisał
Kwiatek napisał
Opłaca się, bo jest tanio. A jeśli juz się trafi felerny model to możesz dokupić ubezpieczenie.


A jak policzyłeś że to jest tanio. Od jakiegoś czasu, w telefonii raty za sprzęt są liczone oddzielnie. Więc dowiedz się ile wynosi rata i porównaj, ile ten sam model kosztuje w sklepie
Ludzie myślą, że jak płaca niskie raty to jest super oferta, tylko nie popatrzą ze płaca na to przez np. 24 miesiące. Niby proste, a nieproste.
Cytuj
Kaszka

Niezarejestrowani

1.10.2015 14:26
A jest teraz jakas fajna oferta z laptopem? Ja bym w sumie był zainteresowany, bo jak wezme laptopa na raty to tez niezle oprocentowanie mi dolicza, a tu 2 w 1.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 15:10
Kaszka napisał
A jest teraz jakas fajna oferta z laptopem? Ja bym w sumie był zainteresowany, bo jak wezme laptopa na raty to tez niezle oprocentowanie mi dolicza, a tu 2 w 1.


To nie lepiej brać w jakimś sklepie, gdzie są te raty 0%?
W media markt chyba są.
Moim zdaniem oferty z laptopami wciąż średnio się opłacają, tym bardziej, że laptop w promocyjnej cenie do można wziąć na ogół z wyższym abonamentem, o i mi taki wysoki nie byłby na przykład potrzebny.
Jeśli ktoś i tak używa telefonu tyle, że płaci po te 100-200 złotych miesięcznie, to może na tym skorzystać.
A jeszcze odnośnie laptopów, to co myślicie o marce sony vaio? Dobra czy niekoniecznie?
Cytuj
Odpowiedź