• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można przenieść numer na kartę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 11:46
Mam obecnie telefon na kartę w orange, ale nie pasuje mi mój operator, są problemy z zasięgiem w miejscu mojego zamieszkania i chciałbym gdzieś przenieść numer. Bardzo mi zależy na przeniesieniu, a nie na zmianie, chciałbym to podkreślić.
Czy gdzieś jest taka możliwość, żebym po przeniesieniu miał nadal numer na kartę? Może ktoś coś wie?
Cytuj
samantha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 21:08
Tak, tylko musisz wcześniej zarejestrować ten numer na siebie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś), ale to bardzo prosta procedura i nie będziesz z tym miała problemów.
Cytuj
http://www.shoper.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 10:57
Jeśli nie masz nic przeciwko rejestracji numeru, to jak najbardziej. Aczkolwiek mi nie bardzo się podoba. Chodzi o to, że rejestrując numer oprócz korzyści jakie dostajemy, dajemy też operatorowi pewną kontrolę. A co on może z tym zrobić?
Ja nie wiem, ale mam co do tego wątpliwości, bo nie lubię, gdy ktoś ogranicza moją wolność, a coraz więcej instytucji tak robi.
Cytuj
Wally

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:41
Frąc napisał
Jeśli nie masz nic przeciwko rejestracji numeru, to jak najbardziej. Aczkolwiek mi nie bardzo się podoba. Chodzi o to, że rejestrując numer oprócz korzyści jakie dostajemy, dajemy też operatorowi pewną kontrolę. A co on może z tym zrobić?
Ja nie wiem, ale mam co do tego wątpliwości, bo nie lubię, gdy ktoś ogranicza moją wolność, a coraz więcej instytucji tak robi.
No wlasnie a jednak najlepsze w telefonach na karte jest to, ze mamy te wolnośc.
Cytuj
Odpowiedź