• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lepszy internet stacjonarny w Orange czy lte w plusie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 9:53
Szukam internetu do nowego mieszkania i najbardziej odpowiadają mi oferty stacjonarnego internetu w Orange i LTE w Plusie. Może mi ktoś napisać, która z nich jest lepsza, ma mniej awarii i problemów z łącznością? Zasięg będę miał w obu, tylko nie wiem, który będzie mniej problematyczny. Prosiłbym o porady.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 11:17
ostatnio robiłem rozeznanie i wyszło mi, że najlepsze warunki oferuje T-Mobile (cena i zasięg), o Orange słyszałem tyle złych opinii, że od razu sobie odpuściłem

Play wypada lepiej cenowo, ale gorzej u nich z zasięgiem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2015 11:26
Aha, no skoro z Orange tak się przedstawia sytuacja (poczytałem trochę opinii w internecie) to rzeczywiście nie będę ich brał pod uwagę. Tym bardziej, że z tego, co piszą, trzeba im płacić co miesiąc 30 złotych za utrzymanie łącza.
A t-mobile ma ten sam lte, co plus? Bo kiedyś pamiętam, że to plus tylko miał i reklamował się jako jedyny, a dziś to już każdy chyba ma jakiś internet lte.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 12:02
wszystkie sieci mają LTE (Play tylko zasięg sieci własnej), w T-Mobile LTE działa bardzo ładnie ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 13:10
Zorientuj się jaki mniej więcej zasieg mają te sieci. Sam z własnego doświadczenia wiem,że obecnie najlepszy zasięg ma własnie orange i inne sieci w zasadzie to nie są w stanie mu dorównać. Mam obecnie domek przy jeziorze i o ile play wcale tam nie działa to orange śmiga jak miło. Podobne doświadczenia ma wiele znanych mi osób. Jest wiele negatywnych opinii na temat orange ale sam nie miałem z nim żadnych przygód. Czy nie masz możliwośći założenia sobie stacjonarnego internetu na przykład w upc , netii albo multimedii? Zwykle internet jest o wiele lepszy.
Robert Sierant jak działa panu LTE? Bo sam mam obecnie lte w play i mocno się rwie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 13:14
zasięg LTE w Play jest kiepski dlatego zdecydowałem się na T-Mobile, działa bardzo ładnie, mogę polecić
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karolwijak

Niezarejestrowani

18.8.2015 12:06
Ja niestety z lte w orange tez mam problemy, wiec nie jest tak do konca ze maja najlepszy zasieg. I jestem zaskoczony tym co panowie pisza, bo podobno t-mobile tez ma slaby zasieg. widać to plotki.
Cytuj
Odpowiedź