• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry i niedrogi telefon z androidem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 10:11
Czy możecie mi polecić jakiś niedrogi i dobry telefon, który ma system android? No i najlepiej, gdyby się go dało dostać w ofercie PLUSA, bo chciałam wziąć u nich umowę w mixie, ale potrzebuję telefonu. Szukam jakiegoś fajnego smartfona, w którym dość długo trzyma bateria i ma różne potrzebne bajery. Ma ktoś jakieś propozycje?
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 10:18
Za około 500 złotych możesz kupić samsunga Xcover. MA androida, do tego podobno jest bardziej wytrzymały niż inne smartfony.
Z baterią to nie wiem, jak u niego jest, może ktoś ma i mógłby się podzielić informacją?
Obecnie w ofercie ma go chyba tylko Play, aczkolwiek nie jestem tego pewny, może jakiś inny operator też już go ma.
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

18.8.2015 12:11
Niezbyt ładny ten telefon, wygląda jak stare nokie.
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 7:25
beata napisał
Niezbyt ładny ten telefon, wygląda jak stare nokie.


Nie wiem, gdzie widziała pani takie nokie, ale moim zdaniem wygląda jak smartfon. Wielki ekran, a dookoła wodoszczelna obudowa. Może nie gładka i błyszcząca, ale jest jej tam tyle, co kot napłakał i ja jakoś nigdy nie zwracałam na nią uwagi. Mój chłopak ma ten telefon i bardzo go sobie chwali. Ale czy można go dostać w ofercie Plusa? Pewnie można, tylko sobie tam u nich sprawdź.
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

19.8.2015 15:03
JuliaB napisał
beata napisał
Niezbyt ładny ten telefon, wygląda jak stare nokie.


Nie wiem, gdzie widziała pani takie nokie, ale moim zdaniem wygląda jak smartfon. Wielki ekran, a dookoła wodoszczelna obudowa. Może nie gładka i błyszcząca, ale jest jej tam tyle, co kot napłakał i ja jakoś nigdy nie zwracałam na nią uwagi. Mój chłopak ma ten telefon i bardzo go sobie chwali. Ale czy można go dostać w ofercie Plusa? Pewnie można, tylko sobie tam u nich sprawdź.
nie mozna
Cytuj
Kasia111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2015 13:07
beata napisał
nie mozna

I po co pani plecie takie głupoty, skoro właśnie, że można? Plus ma w swojej ofercie smartfona Samsunga galaxy Xcover 3, obecnie w promocji za 79 złotych przy abonamencie za 79,99 złotych.
Abonament nie jest tani, ale z to jest w nim 5GB internetu, a rozmowy i sms/mam bez limitu.
Chyba całkiem fajna oferta, dla kogoś, kto dużo dzwoni czy pisze i zależy mu na tym telefonie.
Cytuj
Odpowiedź